9.2. AS - 2. příběh

Vítejte v kapitole "Příběh asistenta supervizora - 2.varianta"

V minulé kapitole jsme si ukázali, jak se jednoduše stát asistentem supervizora. Druhou možnost pro dosažení této pozice si ukážeme nyní.

 

Varianta č.1 - Dosažení hranice 2cc bez nutnosti zakoupení business packu

František nechce riskovat vynaložení většího množství finančních prostředků a bude chtít hranice 2cc dosáhnout jak svými drobnějšími nákupy, tak i nákupy svých přímo sponzorovaných nových distributorů a jejich sítí či nákupy osobních maloobchodních zákazníků. Marketingový plán mu i tuto cestu za dosažením vytoužené pozice umožňuje.

 

Proto František neváhá a hned na počátku prvního měsíce od svého sponzora zjišťuje podrobnosti o jednotlivých výrobcích, aby věděl, co by on sám rád vyzkoušel či dokonce potřeboval.

František je sportovec, což jeho přímý sponzor věděl a okamžitě mu doporučil zakoupení skvělého produktu ARGI +, které s pomocí Nobelovou cenou oceněné látky L-arginin dodá jeho tělu potřebnou energii po celý den, podpoří růst jeho svalů a posílí funkci jeho kardiovaskulárního systému. Z internetu se také dozvěděl, že tento revoluční výrobek užívají světoví olympionici, takže je i na poli vrcholového sportu ověřen. Proto bylo ARGI+ pro Františka jasnou volbou a jeho koupí si připsal na své konto 0,303cc.

Protože se blížily Vánoce, tak dále hledal produkty, které by mohl darovat svým prarodičům a zároveň chtěl podpořit jejich zdraví. Všem čtyřem svým prarodičům proto koupil jeden ze stěžejních produktů společnosti FLP, a to Aloe Vera čistý gel. Tento 100% výtažek z listů aloe je vůbec tím nejkvalitnějším aloe gelem na planetě. Darováním tohoto výrobku chtěl podpořit jejich imunitní systém, podpořit jejich trávení, pročistit jejich organismus a omezit vůbec veškeré možné neduhy, které člověka ve stáří trápí. Zakoupením čtyř Aloe Vera gelů získal dohromady dalších 0,404cc.

Františkův sponzor mu také doporučil přípravky v péči o tělo a pokožku pro jeho přítelkyni, mimo jiné také speciální aloe krém proti tvorbě celulitidy – Aloe Body Toner. Františkova přítelkyně se rozhodla přípravek vyzkoušet a František si tak připsal dalších 0,118cc.

Nyní již chtěl nechat další nákupy na někom jiném.

 

František má velmi dobrého kamaráda Láďu, o kterém věděl, že ho jeho zaměstnání moc nenaplňuje a že je docela podnikavý typ člověka, který nemá obavy z vyzkoušení něčeho nového. Podnikáním s FLP navíc nic neriskuje. Proto František neváhal a nastínil Láďovi výhody podnikání s Forever Living Products. Tomu se zalíbilo, že na začátek nepotřebuje žádný kapitál a podnikat může i při stálém zaměstnání.

Proto se rozhodl zaregistrovat a ihned, na doporučení zkušenějšího Františka, svému otci trpícímu vysokým tlakem doporučil vyzkoušet doplněk stravy Forever Arctic Sea. Tento výrobek obsahuje vysoký podíl omega 3 a 9 esenciálních mastných kyselin, které poskytují kardiovaskulárnímu systému tu správnou prevenci proti možným srdečním a cévním onemocněním. Tím, že Láďa zakoupil Arctic Sea, si František připsal na své konto dalších 0,122cc.

Navíc se Láďa na Františkovo doporučení rovněž rozhodl vyzkoušet účinky ARGI+ za 0,303 cc a pro doplnění okamžité energie a nezbytných vitamínů a minerálních látek při svém pravidelném sportování také sadu dvanácti energetických tyčinek Forever Fast Break v celkové hodnotě 0,168cc. Z celého nákupu tak František, kromě kreditních bodů, zároveň získal NDP profit ve výši 15% z celého Láďova nákupu. Ten mu společnost vyplatí přesně v 15.den následujícího měsíce.

František má rovněž kamarádku Petru, která se dlouhodobě potýkala se špatnou životosprávou a neustále hledala za pomoci různých diet způsob jak regulovat svoji nadváhu. V tomto ohledu byla Petra pro Františka slibnou osobou, která by mohla mít zájem o jeden z nejlepších nutričních programů na trhu – programu Clean 9. Balíček Clean 9 nepředstavuje formu diety, jde o nutriční a výživný program, jehož pomocí tělo pročistíte, zásobíte jej výživnými látkami a nastartujete jej tak v boji s přebytečnými kily. Proto Petru oslovil a detailněji jí seznámil s ověřenými účinky programu. Zároveň jí představil výhody spolupráce s FLP. Petra se pod Františkem zaregistrovala a ihned si zakoupila zmíněnou sadu. Líbilo se jí, že během 9 denní výživné kůry bude přijímat jen zlomek běžné potravy a ušetří tak další náklady na běžnou denní stravu. Petra pro Františka rovněž představuje potenciální podnikatelku, věděl, že je ambiciozní, má spoustu přátel a je tak schopná dále šířit dobré jméno společnosti FLP a sobě i jemu tak přinášet další potenciální distributory do Františkovy sítě. Navíc se absolvováním programu Clean 9 stane chodící reklamou na tento produkt, protože tím, jak kúra učinně funguje, si i okolí všimne změn na Petřině těle a bude chtít vědět jak toho dosáhla. Zakoupením Clean 9 si František připsal 15% profit z nového registrovaného distributora a další 0,606cc do svého kreditního plnění.

 

Nyní již František dosáhl potřebného počtu 2cc v průběhu dvou po sobě jdoucích měsíců a dosahuje tak pozice Asistenta supervizora. Dle politiky FLP z dosažené pozice nikdy nespadne o úroveň níže.

Další metou je pro Františka pozice supervizora, který s sebou nese další nárůst % zisků z nákupů jeho distribuční sítě. Je ovšem potřeba zdůraznit, že jelikož nedosáhl plného počtu 2cc za pomoci osobních nákupů či maloobchodních prodejů jako v prvním případě (varianta č.1), tak nemá nárok jak na uplatnění osobní 30% slevy na nákup výrobků FLP, tak ani na 30% provizi ze svých maloobchodních prodejů.

Kalkulace z nákupů Františkovy sítě

 

Celková Františkova provize z nákupů Ládi a Petry tedy činila 1 474 Kč, což je na tak malou síť skvělá částka, to žádná jiná multilevelová společnost nenabízí – 15% provize je absolutní špička. A to ani František nevyužil příležitosti založit si vlastní webovou stránku, kde by z takových nákupů koncových zákazníků vytěžil dvojnásobek.

 

V této kapitole jsme se tedy dozvěděli, jak se snadno a rychle stát asistentem supervizora a učinit tak první významnější krok na cestě za úspěchem.

 

A nyní malý bombónek na závěr kapitoly – velmi pozorní si možná všimli cíleného výběru jmen hlavních aktérů našeho příběhu:

František

Láďa

Petra

smiley

 

Pokračujte následující kapitolou, ve které se dozvíte, jak se náš František může dostat na prestižnější pozici Supervizora.

 

Registrujte se zdarma již nyní a získejte 15% doživotní slevu na produkty FLP

Kontaktujte nás a získejte další podrobné informace o našem programu