A-Beta-CarE - betakaroten, selen a vitamin E

A-Beta-CarE - betakaroten, selen a vitamin E

Cena s 15% slevou
785,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
924,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Obsahuje známé antioxidanty: vitamin A (jako betakaroten), vitamin E a stopový prvek selen
  • Antioxidanty jsou důležité v boji proti volným radikálům
  •  Forever A-BETA CARE je speciálně vytvořený výživový doplněk, který dodává tělu vitamin A ve formě betakarotenu
  • Vitamin A je velmi důležitý pro zrak, kosti, dýchací, močové a střevní ústrojí
  • Vitamin E je vynikajícím výživovým doplňkem pro zdravou pokožku
  • Selen je stopový prvek a je jedním z nejúčinnějších známých antioxidantů

 

 

OBSAH

100 tablet

 

DÁVKOVÁNÍ

1 kapsle za dva dny - po jídle

 

CELÝ POPIS

   Forever A-BETA CARE je důležitý přípravek, který obsahuje známé antioxidanty: vitamin A (jako betakaroten), vitamin E a stopový prvek selen. Antioxidanty jsou důležité v boji proti volným radikálům (molekuly, které vznikají ze škodlivin v těle a poškozují zdravé buňky). Vitamin A je velmi důležitý pro zrak, kosti, rozmnožování, dělení buněk, a také dýchací, močové a střevní ústrojí.

   Forever A-BETA CARE je speciálně vytvořený výživový doplněk, který dodává tělu vitamin A ve formě betakarotenu, který se v tenkém střevě při trávení mění na vitamin A, pokud ho organizmus potřebuje. Není proto důvod obávat se předávkování vitaminem A (ve velkých dávkach může být toxický). Betakaroten je rovněž účinný antioxidant, takže je ideálním společníkem pro vitamin E a selen.

    Vitamin E, v tuku rozpustný vitamin, je vynikajícím výživovým doplňkem pro zdravou pokožku. Zabraňuje oxidaci vitaminu A a esenciálních mastných kyselin v buňkách, a také rozpadu tkání v organizmu. Selen je stopový prvek a je jedním z nejúčinnějších známých antioxidantů, který účinkuje synergicky s vitaminem E i betakarotenem. Má také významný vliv na udržování zdravé pokožky, vlasů a dobrého zraku. Poslední výzkumy ukazují, že je důležitý pro zdraví mužů. Forever A-BETA CARE je díky svému složení jedním z nejdůležitějších výživových doplňků pro zdraví.

 

SLOŽENÍ

Rafinovaný sójový olej, d-alfa-tokoferol, želatina, glycerin, včelí vosk, purifikovaná voda, rozmarýnový prášek, karotkový olej, sójový lecitin, extrakt z rohovníku (karob), betakaroten a L-selenmetionin