Absorbent C - vitamín C navázaný na vlákninu

Absorbent C - vitamín C navázaný na vlákninu

Cena s 15% slevou
434,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
510,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • ABSORBENT-C spojuje dvě životně důležité živiny v jednom - vitamin C a ovesné otruby
  • Vitamin C je silný antioxidant
  • Působí velmi přízniě na pokožku
  • Udržuje zdravé spojivové tkáně
  • Člověk si nedokáže vyrobit svůj vlastní vitamin C, proto jej musí přijímat v potravě

 

OBSAH

100 tablet

 

DÁVKOVÁNÍ

2 nebo více tablet denně.

 

CELÝ POPIS

   Denní užívání vitaminu C se už dlouho spojuje s dobrým zdravím. Věda nám nyní objasňuje celý seznam dalšího využití, které poskytuje tento nejznámější mezi vitaminy:

   Je to silný antioxidant tvořící součást obranného systému organizmu proti škodlivým účinkům volných radikálů. Vitamin C působí velmi příznivě na pokožku, protože zvyšuje tvorbu mezibuněčného kolagenu.

   Vitamin C je nutný pro udržování zdravé spojivové tkáně. Vitamin C je rozpustný ve vodě a je organizmem vylučovaný. Protože člověk je jedním z mála živočichů, kteří si nedokáží vyrobit svůj vlastní vitamin C, musí ho přijímat v potravě, nápojích nebo v jiných doplňcích, jako je FOREVER ABSORBENT-C. Potřeba odpovídající hladiny vitaminu C v organizmu je dávno známá. Podle vědeckých výzkumů zničí jedna cigareta 25 mg vitaminu C. Stres společně s léky a negativními faktory životního prostředí značně odčerpávají tento vitamin z organizmu. Jeho nedostatek se brzy projevuje krvácením, zvlášť z malých krevních cévek (kapilár) pod kůží a z dásní. Abychom zabezpečili efektivní absorbci celých 60 mg vitaminu C z každé tablety, zkombinovali jsme ho s 500 mg ovesných otrub, vysoko rozpustnou dietní vlákninou. Výzkum ukázal, že rozpustná vlákna mohou rovněž pomoci udržovat zdravou hladinu cholesterolu v krvi.

   ABSORBENT-C s ovesnými otrubami je vynikající potravinový doplněk. Spojuje dvě životně důležité živiny v jednom výrobku. Matrixová vazba, vyvinutá na základě unikátního patentovaného postupu, představuje účinný zásobovací systém, který umožňuje tělu absorbovat celé množství 60 mg vitaminu C z každé tablety. ABSORBENT-C doporučujeme konzumovat pro udržení dobrého zdraví denně.

 

SLOŽENÍ

Ovesné otruby, sorbitol, med, vitamin C (kyselina askorbová), kyselina stearová, přírodní pomerančová příchuť, citrusové bioflavonoidy, ovoce papája, oxid křemičitý