Active Probiotic - probiotika pro děti a dospělé

Active Probiotic - probiotika pro děti a dospělé

Cena s 15% slevou
651,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
766,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

   Forever active probiotikum jsou vhodná probiotika pro děti a dospěle!   

   Bakterie jsou živé mikroorganizmy, které žijí v našem těle a jsou důležité k udržení zdraví a kondice. Některé druhy bakterií jsou pro organizmus škodlivé, jiné jsou užitečné. Tyto „hodné bakterie“ se nazývají „probiotické“, což v řečtině znamená „pro život“. Společnost Forever Living Products si uvědomuje, že užitečné bakterie sehrávají důležitou roli ve zdraví člověka a že je potřeba je doplňovat probiotickou terapií.

   FOREVER AKTIVNÍ PROBIOTIKUM využívá exkluzivní patentovanou obalovací technologii, která chrání probiotika a uvolní unikátní kombinaci šesti užitečných druhů bakterií až v tom okamžiku, kdy dosáhnou požadovaného cíle v tlustém střevě. Probiotika ve FOREVER AKTIVNÍM PROBIOTIKU jsou odvozena z rodů Lactobacillus a Bifidobacterium a jednotlivé druhy jsou:

  • Lactobacillus acidophilus – potlačuje nežádoucí mikroorganizmy a pomáhá předcházet jejich množení a vytváření kolonií.
  • Bifidobacterium longum – vytlačuje nežádoucí bakterie a tím napomáhá snížení výskytu gastrointestinálních poruch.
  • Bifidobacterium lactis – pomáhá snižovat pH v těle a zabraňuje také množení nežádoucích bakterií.
  • Lactobacillus rhamnosus – pomáhá chránit střevní trakt, aby se v něm nemohly zachytit nežádoucí mikroorganizmy.
  • Lactobacillus bulgaricus – napomáhá udržet tenké střevo čisté a v rovnováze.
  • Lactobacillus plantarum– uchovává klíčové živiny, vitaminy a antioxidanty, aby napomáhaly neutralizaci nežádoucích substancí v naší stravě.

   FOREVER AKTIVNÍ PROBIOTIKUM je na trhu jediné šestidruhové probiotikum, které nevyžaduje uchovávání v chladničce, může se skladovat v běžných podmínkách. FOREVER AKTIVNÍ PROBIOTIKUM pracuje skvěle v tandemu s naším patentovaným Aloe Vera. Aloe působí primárně, čímž podporuje růst probiotik a poskytuje jim ideální prostředí pro jejich funkci. Pokud chcete mít zdravý zažívací systém, zvýšit absorpci živin a podpořit imunitu, zaveďte FOREVER AKTIVNÍ PROBIOTIKUM do svého denního doplňkového programu.

  Velmi často se probiotika používají po antibiotikách.

OBSAH

30 dražé

 

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte denně jedno dražé na lačno nebo dvě hodiny po jídle a zapijte vodou. Spolkněte vcelku, nekousejte.

 

CELÝ POPIS

 

 

SLOŽENÍ

1 dražé obsahuje: speciální probiotickou směs – 1 miliardu cfu, L. acidophilus, B. longum, B. lactis, L. rhamnosus, L. bulgaricus, L. plantarum