Active Probiotic - probiotika pro děti a dospělé

Active Probiotic - probiotika pro děti a dospělé

Cena s 15% slevou
683,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
804,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

   

Forever active probiotikum jsou vhodná probiotika pro děti a dospěle!   

 • podporuje zdraví zažívacího traktu,
 • zvyšuje absorpci živin a podporuje imunitu,
 • unikátní kombinace 6 užitečných druhů bakterií,
 • není potřeba skladovat v chladničce.

 

Bakterie jsou živé mikroorganizmy, které žijí v našem těle a jsou důležité k udržení zdraví a kondice. Některé druhy bakterií jsou pro organizmus škodlivé, jiné jsou užitečné. Tyto „hodné bakterie“ se nazývají „probiotické“, což v řečtině znamená „pro život“. Společnost Forever Living Products si uvědomuje, že užitečné bakterie sehrávají důležitou roli ve zdraví člověka a že je potřeba je doplňovat probiotickou terapií.

 

Pomáhá předcházet nerovnováze, kterou způsobuje naše strava a životní styl. To může vést ke snížení množství přirozeně se vyskytujících probiotik, aniž bychom si to uvědomovali. Forever aktivní probiotikum působí hlavně v tlustém střevě, kde podporuje proces trávení tím, že napomáhá uvolňování živin z potravy pro lepší vstřebávání. Má rovněž pozitivní vliv na normální růst a rozvoj člověka tím, že pomáhá udržovat vyvážený a zdravý zažívací trakt.

 

FOREVER AKTIVNÍ PROBIOTIKUM využívá exkluzivní patentovanou obalovací technologii, která chrání probiotika a uvolní unikátní kombinaci šesti užitečných druhů bakterií až v tom okamžiku, kdy dosáhnou požadovaného cíle v tlustém střevě. Probiotika v dražé jsou odvozena z rodů Lactobacillus a Bifidobacterium a jednotlivé druhy jsou:

 

 • Lactobacillus acidophilus – potlačuje nežádoucí mikroorganizmy a pomáhá předcházet jejich množení a vytváření kolonií.
 • Bifidobacterium longum – vytlačuje nežádoucí bakterie a tím napomáhá snížení výskytu gastrointestinálních poruch.
 • Bifidobacterium lactis – pomáhá snižovat pH v těle a zabraňuje také množení nežádoucích bakterií.
 • Lactobacillus rhamnosus – pomáhá chránit střevní trakt, aby se v něm nemohly zachytit nežádoucí mikroorganizmy.
 • Lactobacillus bulgaricus – napomáhá udržet tenké střevo čisté a v rovnováze.
 • Lactobacillus plantarum– uchovává klíčové živiny, vitaminy a antioxidanty, aby napomáhaly neutralizaci nežádoucích substancí v naší stravě.

 

FOREVER AKTIVNÍ PROBIOTIKUM je na trhu jediné šestidruhové probiotikum, které nevyžaduje uchovávání v chladničce, může se skladovat v běžných podmínkách. Probiotikum pracuje skvěle v tandemu s naším patentovaným Aloe Vera. Aloe působí primárně, čímž podporuje růst probiotik a poskytuje jim ideální prostředí pro jejich funkci. Pokud chcete mít zdravý zažívací systém, zvýšit absorpci živin a podpořit imunitu, zaveďte probiotika do svého denního doplňkového programu.

 

Velmi často se probiotika používají po antibiotikách.

 

 

 

PROČ UŽÍVAT FOREVER ACTIVE PROBIOTIKA?

 

Dražé navrženy tak, aby podporovaly zdravý trávicí systém, mají následující výhody:

 

 • Pomáhá překonat nerovnováhu, která je v našem těle vytvořena potravinami, které konzumujeme a nezdravým životním stylem.
 • Pomáhá při trávení potravin uvolněním potřebných enzymů.
 • Zlepšuje vstřebávání živin v těle.
 • Zvyšuje imunitní funkci našeho těla.


Tento výrobek má výhodu oproti jiným obdobným produktům, protože je stabilní při pokojové teplotě a je jediným výrobkem svého druhu, který je stabilní. Tyto malé, lehce polknuté perličky jsou jediným stabilizovaným Probioticem, který nevyžaduje současné chlazení na trhu.

 

OBSAH

30 dražé

 

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte denně jedno dražé na lačno nebo dvě hodiny po jídle a zapijte vodou. Spolkněte vcelku, nekousejte.

 

CELÝ POPIS

 

 

SLOŽENÍ

1 dražé obsahuje: speciální probiotickou směs – 1 miliardu cfu, L. acidophilus, B. longum, B. lactis, L. rhamnosus, L. bulgaricus, L. plantarum