Aloe Bath Gelée - koupelové "želé"

Aloe Bath Gelée - koupelové

Cena s 15% slevou
473,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
557,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

Každý z nás si zaslouží, aby si alespoň jednou denně mohl oddychnout od stresu. Forever Living to ví a přichází právě s něčím, co řeší většinu tohoto problému. ALOE BATH GELÉE je ideální přísada do osvěžující koupele. Tento vynikající gel do koupele a sprchy pro muže i ženy, obsahuje jako svou hlavní složku stabilizovaný Aloe Vera Gel certifikovaný schvalovací pečetí Mezinárodní vědecké rady pro Aloe. Do něho jsou přidány vybrané rostlinné extrakty, určené k uvolnění a osvěžení těla. Když se použije spolu s masážní žínkou z vláken tykve lufa, napomáhá ALOE BATH GELÉE odstranění odumřelých buněk pokožky a zanechává pocit neuvěřitelné čistoty a osvěžení. Bohaté složení Gelu Aloe Vera proniká do pokožky a odstraňuje pocit vysušení. Ale tímto jeho účinek nekončí! ALOE BATH GELÉE nejen rozmazluje vaše tělo, ale dodává mu také takový pocit uvolnění a čistoty, že to osvěží i vaši mysl a umožňuje vám začít každý den s pocitem čilosti, bdělosti nebo pocitem uvolněnosti a klidu.

OBSAH

251 ml

DÁVKOVÁNÍ

Aplikujte na speciální žínku (lufu) a jemně namydlete celé tělo. Pomalu masírujte pokožku a je-li to třeba, přidávejte ALOE BATH GELÉE, abyste dosáhli dobrého pocitu čistoty.

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

Stabilizovaný gel z aloe vera, deionizovaná voda, laurylsíran amonný, sodná sůl lauromakrogolsulfátu, kokamidopropyl betain, diolamid kyseliny kokosové, diolamid kyseliny laurové, extrakt břečtanu, extrakt tavolníkový, plamínkový extrakt (klematis), extrakt z řasy měchýřové, přesličkový extrakt, propylenglykol, glycerin, chlorid sodný, kyselina askorbová, DMDM hydantoin, vůně, žluté barvivo, modré barvivo.