Aloe Berry Nectar - aloe gel s brusinkami a jablkem

Aloe Berry Nectar - aloe gel s brusinkami a jablkem

Cena s 15% slevou
627,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
738,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

 

Cena za optimální denní dávku přípravku
cena bez slevy 28 kč s DPH
cena se slevou 15% 24 kč s DPH
cena se slevou 30% 19 kč s DPH

* cena při kurzu EUR /25 Kč

  • Všechny výhody Aloe Vera Gelu se sladší chutí brusinek.
  • Pro prevenci nebo snížení infekcí močových cest.
  • spalování tukových buněk
  • Silný antioxidant, který má příznivý vliv na ochranu pokožky.

 

Proč je práve náš Aloe Vera gel ten nejlepší a nejkvalitnější na trhu?

Přečtěte si více o našem vyjímečném způsobu zpracování této zázračné rostliny. Pak pochopíte, proč nám důvěřují lidé ve více než 150 zemích celého světa.

 

Aloe Berry Nectar obsahuje všechny vitamíny, minerály, aminokyseliny a enzymy, které se nacházejí v našem neochuceném Aloe Vera gelu, plus další výhody přidáním brusinek a jablek.

Brusinky vedle své pověsti pro čištění močových cest poskytují také vysoký obsah vitaminu C. Jsou také přirozeným zdrojem pycnogenolu, což je silný antioxidant, který je obzvláště užitečný při udržování kolagenu.

Jablečná šťáva je známá pro obsah vitaminu A a C, draslíku a pektinu (jablečný pektin je důležitým přírodním zdrojem vlákniny pro lidský organizmus).

Můžete pít Aloe Berry Nectar s jídlem nebo samostatně. Chutná vůně je naprosto přirozená, připravená ze směsi čerstvých brusinek a sladkých, měkkých jablek.

 

Obsahuje:

  • Všechny výhody Aloe Vera Gelu se sladší chutí brusinek.
  • Silný antioxidant, který má příznivý vliv na ochranu pokožky.
  • Přírodní zdroj vitaminu C.


Potenciální přínosy

  • Zlepšuje trávení.
  • Pomáhá při průjmu, zácpě a uklidňuje podráždění střev.
  • Pro prevenci nebo snížení infekcí močových cest.


Obsahuje:
 

Jablečný pektin

Jablečný pektin je rozpustná vláknina, která pomáhá udržovat zdraví trávicího traktu a může snížit hladinu cholesterolu. Pektin může také pomoci zabránit vzniku rakoviny tlustého střeva a žlučových kamenů, regulovat krevní tlak a pomoci při léčení vředů.

 

Šťávy jsou často s nízkým obsahem vlákniny, takže pektin odlišuje Forever Living Aloe Berry Nectar od jiných šťáv.

Jablka mají vysoký obsah vitamínu C, B6, K a draslíku, hořčíku, manganu a mědi. Fytonutrienty v jablkách mohou pomoci regulovat hladinu cukru v krvi kvůli vysokému obsahu flavonoidů, který může zpomalit enzymy, které přetváří složité sacharidy na cukr.

 

Brusinky

Brusinky mají vysoký obsah vitamínů C, E, K, B5 a B6. Brusinky obsahují proanthocyanidin, antioxidační flavonoid, který pomáhá předcházet srdečním onemocněním a rakovině. Také detoxikují a podporují zdraví močových cest. Nový výzkum naznačuje, že brusinky mohou pomoci zabránit vzniku ledvinových kamenů, pomoci obětem mrtvice a obnovit rakovinu.

 

 

Posílení imunity díky jedinečným účinkům Aloe Vera gelu při detoxikaci organismu

Velice závažným problémem současné populace je složení a četnost přijímané potravy, což má u většiny lidí za následek špatný stav zažívacího traktu. Naše střeva jsou doslova zanesena toxickým odpadem z potravy a dokonce obsahuje i několik kilogramů takových škodlivin.

Tyto látky jsou v silné vrstvě nalepeny na střevních stěnách a brání jim tak efektivně vstřebávat potřebné živiny do celého těla. I proto se tak můžeme cítit unaveni, jsme zatěžování hromadou odpadu, který nám neustále ubírá životní energii a brání tomu dobrému z potravy se dostat do krve a k důležitým orgánům. Kromě tohoto negativního faktu toxické nánosy brání působení přirozených probiotických bakterií (tzv.střevní flóry), které mají za úkol rozkládat a odplavovat nevyužité a odpadní látky.

 

Aloe Vera Gel při pravidelném užívání pročišťuje trávicí systém a zbavuje tělo škodlivin, dokáže tedy působit jako značkovač takových toxínů. Touto pravidelnou očistou získáte značnou dávku energie navíc. To vše má za následek zlepšení celkového zdravotního stavu, imunitní systém bude znatelně lépe a efektivněji pracovat na vlastní obranyschopnosti lidského organismu a budete tak mnohem méně náchylní na infekční typy onemocnění.

 

Extra dávka výtažku z brusinky a jablka pro zdravé močové ústrojí a zlepšení funkcí mozku

Brusinka je všeobecně známá pro svůj pozitivní účinek na močové ústrojí a velmi efektivně působí při zánětech močových cest. Kromě toho je to účinný antioxidant, kterých chrání organismus člověka před vnjšími volnými radikály. Podporuje také zrak a zlepšuje vidění v šeru. Účiné složky brusinek chrání naše kapilární stěny a zvyšuje jak jejich odolnost, tak i propustnost, což je velmi důležitá vlastnost pro ochranu před křečovými žilami. Chrání také náš žaludek před jeho překyselením a zabraňuje tvorbě žaludečních vředů.
 

Obě tyto složky výrazně zvyšují celkovou chuť čistého Aloe Vera gelu.Na oslazení jsme přidali fruktózu (přírodní ovocný cukr), aby chutnal dětem stejně jako dospělým.

 

 

Přečtěte si více informací o tomto produktu ZDE

Rady a zkušenosti uživatelů Aloe Vera gelu ZDE

 

OBSAH

1 litr

 

DÁVKOVÁNÍ

Při prvním užívání 3x denně 0,02l na lačno (půl hodiny před jídlem nebo dvě hodiny po jídle). Nezapíjíme. Po vypotřebení 3 balení užíváme 2x denně (ráno a večer).

Astmatici a pacienti se silným zánětlivým onemocněním střev a kloubů užívají zpočátku pomalu (kávová lžička 3x denně). Po 1-2 týdnech přecházíme na standardní režim.

Pro dosažení optimálních výsledků dodržujeme zvýšení pitný režim 2-3l tekutin (zejména čisté vody) denně. Aloe nápoj z těla škodlivé toxiny uvolní a voda je odplaví posléze z těla ven.

CELÝ POPIS

 

 

SLOŽENÍ

aloe vera gel, fruktóza, přírodní koncentrát z brusinkového a jablečného džusu (příchutě), sorbitol, kyselina askorbová (antioxidant), kyselina citronová, sorbitan draselný (na zachování chuti), benzoan sodný (na zachování chuti), xantanová guma, tokoferol (antioxidant)