Aloe Bits N' Peaches - aloe gel s broskvovou šťávou

Aloe Bits N' Peaches - aloe gel s broskvovou šťávou

Cena s 15% slevou
728,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
857,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

 

Cena za optimální denní dávku přípravku
cena bez slevy 32 kč s DPH
cena se slevou 15% 27 kč s DPH
cena se slevou 30% 23 kč s DPH

* cena při kurzu EUR /25 Kč

 

Přečtěte si více o našem vyjímečném způsobu zpracování této zázračné rostliny. Pak pochopíte, proč nám důvěřují lidé ve více než 150 zemích celého světa.

 

Co Vám produkt Forever Bits N' Peaches nabízí?

Obsah každého balení tvoří čerstvý Aloe Vera Gel, ochucený broskvovým koncentrátem a šťavnatými kouskami rostliny aloe. Samotný gel svojí složeností připomíná přirozenou šťávu, kterou získáte rozdělením listů této rostliny. Aloa obsahuje polysacharid acemanan, který je jeho hlavní účinnou látkou. Při vnitřním užívání působí na aktivaci imunitního systému a má také antibakteriální, antivirální a antimikotický účinek. Ve volné přírodě je Aloe pravá jedním z mála rostlin, který vám účinně pomůže při dezinfekci vzniklých ran.
 

Potenciální přínosy:

  • Všechny výhody Aloe Vera Gel.
  • Posílení imunitního systému
  • Výrazné zlepšení vstřebávání všech přijímaných živin
  • Spalování tukových buněk
  • Přísun nejdůležitějších antioxidantů, vitamínů a minerálů
  • Regenerace kůže a urychlení hojení
  • Osvěžující, ovocná chuť - stejně jako čistá broskvová šťáva.
  • Ideální pro děti.

 

Přidáním broskví získáváme cenný zdroj karotenoidů ceněných jako zdroj vitaminu Aantioxidantu, navíc jsou důležité pro zachování správné funkce imunitního systému. Vitamín A také zlepšuje vidění člověka ve dne i v noci.


Zachování výživných látek této cenné substance, které obsahují listy rostliny aloe vera, pomáhá i jedinečné složení gelu produktu Forever Bits N' Peaches. V této souvislosti není významné jen správné pěstování, ale také zpracování rostlin, které předcházejí oxidaci a následnému poklesu obsahu živin. Náš produkt samozrejme splňuje všechny tyto náročné požadavky.

 

Jeho hlavní výhodou je skvělá chuť čerstvých, na slunci dozrálých plodů, a proto doporučujeme podávat s ledem.

 


Aloe Vera Gel má navíc adaptivní funkci, což v praxi znamená, že vám pomůže doplnit přesně ty vitamíny a minerály, které právě chybí vašemu organizmu. Tímto způsobem napomáhá prevenci a léčbě širokého spektra onemocnění. Léčivá sila Aloe Vera se projevuje především během dlouhodobého užívání, kdy zjistíte, že viditelně napomáhá úpravě vašeho životního stylu.

 

Přečtěte si více informací o tomto produktu ZDE

Rady a zkušenosti uživatelů Aloe Vera gelu ZDE

 

OBSAH

1 litr

 

DÁVKOVÁNÍ

Před použitím dobře promíchejte.

20 - 100 ml denně

 

CELÝ POPIS

 

 

SLOŽENÍ

stabilizovaný gel z aloe vera s kousky dužiny (91,09 %), fruktóza, přírodní broskvová příchuť, kyselina citronová, přírodní broskvový koncentrát, sorbitan draselný, benzoan sodný, kyselina askorbová, tokoferol (vitamin E)