Aloe Blossom Tea - aloe vera čaj s bylinkami

Aloe Blossom Tea - aloe vera čaj s bylinkami

Cena s 15% slevou
434,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
510,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • ALOE BLOSSOM HERBAL TEA je přírodní směs lístků, bylin a koření
  • Aloe vera čaj s bylinkami
  • Speciálně připraven tak, aby poskytl vynikající chuť a bohaté aroma
  • Bez kofeinu
  • Spojuje ingredience z Číny, Jamajky, Egypta a Indie
  • Tlumí stres z uspěchaného dne díky uklidňujícím složkám
  • Obsahuje skořici apomara, která je osvěžující, pomerančovou kůru a hřebíček, nové koření a zázvor

 

   Aloe vera čaj s bylinkamije přírodní směs lístků, bylin a koření, speciálně připravená tak, aby poskytla vynikající chuť a bohaté aroma. Čaj ALOE BLOSSOM HERBAL TEA vytváří teplou aromatickou atmosféru a ponoří Vás do relaxační a uvolněné hladiny Vaší mysli. Čaj je absolutně bez kofeinu a byl připraven tak, aby občerstvil a oživil vaše vnímání a pocity vždy, když si uděláte přestávku a dopřejte si pár minut oddychu a relaxace.

 

    Ať ho pijete horký nebo ledový, Aloe vera čaj s bylinkami má výbornou chuť a navíc jeho příprava je jednoduchá. Je to skutečně mezinárodní produkt, který v sobě spojuje ingredience z Číny, Jamajky, Egypta a Indie. Každá složka byla vybraná tak, aby pomohla vyvolat tonizující účinek kdykoli, když pocítíte stres z uspěchaného dne: skořice apomara je osvěžující, pomerančová kůra a hřebíček zase dávají teplou ovocnou chuť, nové koření a zázvor uklidňují. Tento nízkokalorický osvěžující nápoj, který obsahuje také květy aloe z našich vlastních plantáží, přirozeně tlumí chuť k jídlu. Používejte ho jako část každodenního přísunu tekutin.

OBSAH

25 čajových sáčků, samostatně balených do fólie.

 

DÁVKOVÁNÍ

Aloe vera čaj se může pít podle chuti horký i studený. Z jednoho čajového sáčku připravíte podle chuti od jednoho šálku až po 1,5 litru lahodného čaje. Úplný popis dávkování a přípravy najdete na každé krabičce.

 

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

skořice, pomerančová kůra, hřebíček, nové koření, zázvor, kardamom, fenykl, heřmánek, květy aloe, listy ostružin, Gymnemma Sylvestre

Mohlo by Vás zajímat