Aloe Heat - silně prohřívající masážní krém

Aloe Heat - silně prohřívající masážní krém

Cena s 15% slevou
389,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
458,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • silně prohřívající masážní krém,
  • regenerace a uvolnění ztuhlých, unavených a namožených svalů a šlach,
  • velmi vysoká a rychlá účinnost aloe vera.

 

Vhodné pro sportovce po výkonu, pro rychlou regeneraci.

Určitě to všichni znáte – po dlouhém a namáhavém dni jste unaveni a všechny svaly máte ztuhlé. Ale nyní pro vás máme řešení – stačí sáhnout po ALOE HEAT LOTION!

Masážní krém ALOE HEAT LOTION je emulze oleje ve vodě, doplněná činidly s hřejivými účinky. Je to promašťující krém s vyváženým pH faktorem, ideální k uklidňující relaxační masáži unavených, ztuhlých svalů a suché pokožky. Složení přípravku s hluboce pronikajícím účinkem Aloe Vera vám přinese rychlou úlevu od napětí a stresu, bolestí svalů, artritických kloubů, bolestí hlavy a uvolnění po sportování.

 

  • uklidňující pomoc po sportování nebo pracovním vytížení
  • vhodný pro děti i dospělé
  • ideální přípravek k masáži


 

OBSAH

118 ml

DÁVKOVÁNÍ

V případě potřeby aplikujte dostatečné množství a vmasírujte do pokožky. Zabraňte kontaktu s očima. V případě podráždění si oči několik minut vyplachujte vodou.

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

Stabilizovaný Aloe Vera Gel, deionizovaná voda, metylsalicylát, propylenglykol, glycerolstearát, cetylalkohol, mentol, trietanolamin, eukalyptový olej, meruňkový olej, přírodní vazelína, sezamový olej, lanolin, jojobový olej, kyselina olejová, makrogolmonostearát 5000, karbomer, alantoin, lanalkol, kyselina askorbová (vitamin C), diazolidinylmočovina, metylparaben, propylparaben.