Aloe Propolis Creme - aloe krém s propolisem

Aloe Propolis Creme - aloe krém s propolisem

Cena s 15% slevou
513,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
604,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

 

Díky propolisu a jeho účinkům produkt vhodný pro zvlhčení suché pokožky!

ALOE PROPOLIS CREME je vynikající hydratační krém a kondicionér pokožky. Je to bohatá směs stabilizovaného Aloe Vera Gelu a jiných složek uznávaných pro udržení zdravé pokožky. Forever Living Products Vám představuje přípravek s perfektním složením. ALOE PROPOLIS CREME obsahuje víc než 70 % Aloe Vera. Včelí propolis je přidán k zesílení antibiotických vlastností. Přidány jsou také heřmánek a kostival, dvě z nejznámějších rostlin používaných při péči o pokožku.

 

   Propolis a jeho účinky se užívájí na specifické kožní problémy. Je dost všestranný na to, aby se dal použít na lokální problémy, jako jsou bodnutí nebo malé popáleniny, nebo na problémy širšího charakteru, jako jsou ekzémy a psoriáza. Ve všech případech jsou jeho utišující a antibiotické vlastnosti mimořádně vítané.

 

   Kromě jiného se například ve velké míře používají v naší soupravě pro péči o pleť Aloe Fleur de Jouvence. Nakonec doplňujeme náš uklidňující přípravek vitaminy A a E, uznávanými pro jejich přirozené příznivé účinky na pokožku. ALOE PROPOLIS CREME se znamenitě hodí ke zvlhčování suché pokožky. Jeho příjemná vůně a bohatá konzistence z něj dělají ideální krém pro masážní účely k úplné relaxaci.

 

   Až vyzkoušíte ALOE PROPOLIS CREME, pochopíte, proč ho považujeme za jeden z nejlepších přípravků péče o pokožku.

Přečtěte si zkušenost s tímto výrobkem.

 

OBSAH

113 g

DÁVKOVÁNÍ

Použijte libovolně podle potřeby.

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

Stabilizovaný Gel z Aloe Vera, glycerolstearát, propylenglykol, cetylalkohol, makrogolmonostearát 500, lanolin, sorbitol, dioktyladipan, oktylstearát, oktylpalmitát, alantoin, včelí propolis, lanalkol, dimetikon, tokoferol (přírodní vitamin E), betakaroten (provitamin A), extrakt kostivalu, heřmánkový extrakt, trietanolamin, kyselina askorbová (vitamin C), imidourea, metylparaben, propylparaben, vůně.