Aloe Vera Freedom- gel s kloubní výživou

Aloe Vera Freedom- gel s kloubní výživou

Cena s 15% slevou
914,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
1 075,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

 

Cena za optimální denní dávku přípravku
cena bez slevy 40 kč s DPH
cena se slevou 15% 34 kč s DPH
cena se slevou 30% 28 kč s DPH

* cena při kurzu EUR /25 Kč

 

Proč je práve náš Aloe Vera gel ten nejlepší a nejkvalitnější na trhu?

Přečtěte si více o našem vyjímečném způsobu zpracování této zázračné rostliny Aloe vera. Pak pochopíte, proč nám důvěřují lidé ve více než 150 zemích celého světa.

 

Forever Freedom kombinuje Aloe Vera s látkami, které jsou užitečné pro udržení správné funkce kloubů a pohyblivosti v chutné šťávy s pomerančovou příchutí.


Vzali jsme glukosamin sulfát a chondroitin sulfát - dva přirozeně se vyskytující prvky, které prokázaly, že pomáhají udržovat zdravou funkci kloubu a jeho pohyblivost - a zkombinovali s naším stabilizovaným gelem z Aloe Vera. K tomu jsme přidali vitamín C a MSM, primární zdroj bio-dostupné síry, které tělo potřebuje k udržení zdravých pojivových tkání a kloubních funkcí.


Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou přírodní látky, které pomáhají udržovat strukturu a zdraví chrupavky, udržovat tento přirozený "tlumič nárazů" dobře hydratovaný. Pomáhají také udržovat "mazací kapalinu" v kloubu v potřebné viskozitě, aby umožnily jednomu povrchu volně klouzat nad jiným. Jak tělo stárne, je méně schopné produkovat tyto přírodní prvky zdravé chrupavky, které pak mohou vést k "opotřebení" kloubů.


Forever Freedom poskytuje obvykle doporučené množství glukosaminu sulfátu (1500 mg), chondroitin sulfátu (1200 mg) plus 750 mg MSM a 250 g vitaminu C na 120 ml porci.
 


Potenciální přínosy:

  • Pomáhá předcházet opotřebení kloubů a jejich dalšímu zánětu.
  • Chrání před poškozením chrupavky.


Podporuje tvorbu nové zdravé chrupavky

  • Přísady vědí, že znovu prožívají příznaky artritidy a svalového revmatismu.
  • Bezpečně se kombinuje s běžnými léky.
  • Výkonné a rychlé působení.
  • Vhodné pro osoby trpící zánětem kloubů, také pro sportovce, kteří chtějí zabránit opotřebení.

 


Klíčové složky prokázaly:

  • Uleví bolesti
  • Sníží zánět
  • Obnoví mobilitu


 

Sulfát glukosaminu

Přírodní součást chrupavky. Lze dokázat, že orální glukosamin se rozhodně dostává do kloubní chrupavky. Výzkum ukázal, že 1500 mg glukosaminu sulfátu (nacházející se v jedné dávce 120 ml Forever Freedom) je ekvivalentní při bolestech na 1200 mg (doporučené denní množství) Ibuprofenu a podobných analgetik.


Chondroitin sulfát

Opět přirozeně se vyskytující látka v chrupavce, která tvoří její matrici a tak pracuje v kombinaci s glukosaminem, aby byl kloub silný a zdravý. Chondroitin také pomáhá udržovat viskozitu synoviální tekutiny v kloubu, takže funguje jako "hustý olej v motoru", který brání pohybu pohyblivých částí mezi sebou.


MSM (methylsulfonylmethan)

Tato přirozeně se vyskytující sloučenina síry se nachází v každé buňce v těle a je nezbytná pro výrobu bílkovin. Sám je silným analgetikem a protizánětlivým účinkem a používá se již řadu let při úspěšném ošetřování zraněných koní.

 

Aloe vera Freedom je drinking gel, který vyživuje všechny části pohybového aparátu; vhodná kloubní výživa pro seniory i sportovce

Aloe Vera Freedom dokáže efektivně a trvale obnovovat hladinu kolegenu a elastenu, složek odpovědných za pevnost a pružnost prakticky celé naší pohybové soustavy. Kolagen je základem každé kosti,kloubu,úponu,šlachy či svalu.

Díky vápníku a hořčíku posiluje také naše kosti a zajišťuje tak jejich zdravou strukturu. Chrání je tak proti osteoporóze - typickému onemocnění kostí v pokročilém věku člověka.

 

 

 

Aloe Vera Freedom snižuje rizika kardiovaskulárních a dalších závažných onemocnění

Lidský organizmus je neustále vystavován náporu volných radikálů, které postupně oslabují lidské buňky a dávají tak šanci vzniku závažných onemocnění jako jsou nádory, kardiovaskulární choroby či porucha vlastní imunity. Jedinou zbraní proti volným radikálům jsou tzv. antioxidanty. Tělo si však jejich zásoby těchto vitaminů nedokáže snadno vytvořit, a proto je musíme neustále doplňovat vhodnou stravou. Aloe Vera Freedom poskytuje přirozený zdroj těch nejznámějších z nich, tedy vitamín E a C.

Vitamín E spolu s vitamínem C snižují všechna rizika kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny a Alzheimerovy demence, podílí se také na zlepšování imunitních reakcí organismu. Vitamín E ovlivňuje rozpouštění tuků v krvi a odplavuje cholesterol z krevních cest, snižuje riziko trombózy, chrání pokožku a játra před onemocněními. Zároveň zvyšuje hladinu zdravého HDL cholesterolu a snižuje tím tvorbu koronárních plátů. Vitamín C pak zvyšuje účinost vitamínu E.

Kromě zmíněných antioxidantů Aloe Vera gel obsahuje kyselinu listovou a komplex vitamínu skupiny B, které podporují krvetvorbu člověka a zajišťují správnou funkci nervů, mozku a srdce. Chrání srdce před rozkladem homocysteinu,jehož zvýšená hladina přispívá k výskytu rakoviny tlustého střeva,Alzheimerovou demencí a arteriosklerotickým onemocněním.

Selen v Aloe gelu obsažený rovněž snížuje rizika rakoviny a onemocnění srdce.

 

Pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi

Aloe Vera představuje jedinečný doplněk stravy také pro diabetiky. To vše díky spojení vitamínu B3, tří aminokyselin a chromu, které jsou součástí gelu rostliny. Tato kombinace pomáhá výrazným způsobem zlepšovat metabolismus cukrů.

 

 

Nemusíte trpět problémy s klouby, abyste mohli využívat Forever Freedom. Každý může pít: sportovci, kteří se obávají délky zotavení; Fotbalisté, kteří trénují každý týden a potřebují chránit klouby před opotřebením; Také cyklisté, turisté, lyžaři, běžeči: ve skutečnosti každý, kdo si přeje udržet zdravou funkci kloubu a mobilitu.

 

Rady a zkušenosti uživatelů Aloe Vera gelu ZDE

 

OBSAH

1 litr

 

DÁVKOVÁNÍ

Při prvním užívání 3x denně 0,02l na lačno (půl hodiny před jídlem nebo dvě hodiny po jídle). Nezapíjíme. Po vypotřebení 3 balení užíváme 2x denně (ráno a večer).

Astmatici a pacienti se silným zánětlivým onemocněním střev a kloubů užívají zpočátku pomalu (kávová lžička 3x denně). Po 1-2 týdnech přecházíme na standardní režim.

Pro dosažení optimálních výsledků dodržujeme zvýšení pitný režim 2-3l tekutin (zejména čisté vody) denně. Aloe nápoj z těla škodlivé toxiny uvolní a voda je odplaví posléze z těla ven.

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

Aloe Vera Gel, přírodní pomerančový koncentrát (příchuť), fruktóza, síran glukosaminu, síran chondroitinu, přírodní pomerančová příchuť, metylsulfonylmetan (MSM), kyselina askorbová (vitamin C), kyselina citronová, sorbitan draselný, benzoan sodný, tokoferol (vitamin E – antioxidant). Obsahuje měkkýše (garnáty, kraby, humry).