Balzám na rty s jojobou a včelím voskem

Balzám na rty s jojobou a včelím voskem

Cena s 15% slevou
91,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
107,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • ALOE LIPS pečuje o rty, chrání je před sluncem a větrem
  • Zklidňuje, vyhlazuje a zvlhčuje popraskané a suché rty
  • Napomáhá k prevenci oparů
  • Zmírňuje účinky po bodnutí hmyzem, popálení, spálení od slunce, říznutí a opaření
  • Vhodný do každého ročního období

 

OBSAH

4,25 g

 

DÁVKOVÁNÍ

Aplikujte na rty pravidelně během celého dne. V podmínkách extrémního počasí používejte podle potřeby. Aplikujte na drobné řezné rány a popáleniny nebo štípnutí hmyzem jako nouzový prostředek.

 

CELÝ POPIS

   Uklidňující vlastnosti aloe vera jsou ideální k péči o rty, protože je chrání před sluncem a větrem. Do ALOE LIPS jsme přidali nejjemnější ingredience, jako je jojobový olej a včelí vosk, abychom vytvořili nejúčinnější výrobek určený k celoročnímu ošetření rtů.

   ALOE LIPS zklidňuje, vyhlazuje a zvlhčuje popraskané a suché rty a napomáhá při prevenci herpesu. Chrání naše rty dokonce v extrémím počasí. Jeho účinek však tímto nekončí. Ať lyžujete nebo se opalujete, máte piknik u řeky nebo opékáte na zahradě, mějte ALOE LIPS vždy po ruce.

   Je ideálním pomocníkem v nouzových situacích, jako je např. štípnutí hmyzem nebo drobné řezné rány či popáleniny, proto byste měli mít ALOE LIPS stále po ruce, ať už v kabelce nebo balíčku první pomoci.

 

 

SLOŽENÍ

Stabilizovaný Gel z Aloe Vera, vazelína, jojobový olej, oktylhydroxystearát, myristát, kandelilový vosk, včelí vosk, karnaubský vosk, vůně, ozokerit, alantoin, propylparaben.