Bee Honey - pravý včelí med

Bee Honey - pravý včelí med

Cena s 15% slevou
417,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
490,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Včelí med obsahuje výživné látky, které jsou lehce stravitelné pro děti i dospělé
  • Pomáhá udržovat dobré zdraví
  • Obsahuje 76 % cukru (34 % glukózy, 40 % fruktózy a 2 % sacharózy), 17 % vody a 7 % dalších látek (minerální látky, vitaminy, enzymy, proteiny a aminokyseliny)
  • FOREVER BEE HONEY pochází z vybraných vysoko položených pouštních oblastí v západní časti USA a obsahuje čisté přírodní složky
  • chutný a výživný med doplněný přírodními enzymy
  • Med má výbornou chuť a je perfektním přírodním sladidlem

 

OBSAH

500 g

 

DÁVKOVÁNÍ

Můžete používat podle své vlastní potřeby nebo jako sladidlo.

 

CELÝ POPIS

   Včely produkují med tak, že létají z květiny na květinu, sbírají bohatý nektar a nakrátko ho uskladňují, aby ho smíchaly s vlastními enzymy a potom jako med uložily v úlech. Po celé věky byl med uznáván jako prvotřídní lidem dostupná přírodní potrava – zásobárna výživných látek lehko stravitelných pro děti i dospělé. Med obsahuje mnoho látek potřebných pro naše tělo, abychom si udrželi dobré zdraví.

   Obsahuje 76 % cukru (34 % glukózy, 40 % fruktózy a 2 % sacharózy), 17 % vody a 7 % dalších látek (minerální látky, vitaminy, enzymy, proteiny a aminokyseliny). Navíc odborníci na výživu uvádějí, že med s pylem je jedinou přirozenou potravou obsahující všechny složky potřebné k životu. FOREVER BEE HONEY pochází z vybraných vysoko položených pouštních oblastí v západní časti USA a obsahuje čisté přírodní složky.

   Je to velmi chutný a výživný včelí med doplněný přírodními enzymy, obsahující přibližně 100 kcal na 30 gramů váhy. Med má výbornou chuť a je perfektním přírodním sladidlem. FOREVER BEE HONEY je bohatý na sacharidy, minerální látky, vápník a fosfor, a proto vašemu organizmu rychle doplní energii, čímž se zbavíte únavy.

   Je velmi cenný pro lidi s narušeným trávením, protože cukr v medu je už předtrávený. Může být vstřebán přímo, aniž by musel proběhnout proces trávení v zažívacím traktu.

 

SLOŽENÍ

med, včelí pyl a mateří kašička