CardioHealth s Koenzynem Q10

CardioHealth s Koenzynem Q10

Cena s 15% slevou
637,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
749,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • FOREVER CARDIOHEALT ™ s koenzymem Q10 je speciální prášek, který je vytvořen tak, aby se rozpustil v našem Aloe Vera Gelu
  • Obsahuje důležité látky podporující zdravý kardiovaskulární systém
  • Podporuje zdravou hladinu homocysteinu,
  • Dodává koenzym Q10 na řádné fungování buněk a antioxidanty potřebné pro zdravé srdce
  • Obsahuje Vitamin B, C a E, magnézium, chrom a lecitin

 

OBSAH

30 sáčků

 

DÁVKOVÁNÍ

Obsah jednoho sáčku rozpusťte ve 100 ml Aloe Vera Gelu nebo jiného nápoje a vypijte.

 

CELÝ POPIS

   FOREVER CARDIOHEALT ™ s koenzymem Q10 je speciální prášek, který je vytvořen tak, aby se rozpustil v našem Aloe Vera Gelu, a poskytl takto tři důležité látky podporující zdravý kardiovaskulární systém. Podporuje zdravou hladinu homocysteinu, dodává koenzym Q10 na řádné fungování buněk a antioxidanty potřebné pro zdravé srdce. Společně tyto ingredience podporují celkové kardiovaskulární zdraví.

   Koenzym Q10 je enzym, který produkuje lidské tělo, a je důležitý pro základní fungování buněk včetně těch, které se týkají srdce a cév. Říká se, že hladiny koenzymu Q10 se věkem snižují a právě tehdy je potřebujeme nejvíce. FOREVER CARDIOHEALTH zajišťuje zásobu koenzimu Q10, kterou vaše tělo potřebuje.

   Dalším způsobem, jak FOREVER CARDIOHEALTH podporuje dobrou funkci kardiovaskulárního systému je, že pomáhá udržovat zdravou hladinu homocysteinu v krvi. Vitaminy B v prášku FOREVER CARDIOHEALTH (vitamín B6, B12 a kyselina listová) ukázaly, že udržují homocystein v zdravé nižší hladině. Tím vlastně pomáhají podporovat zdravé srdce a funkci cév. FOREVER CARDIOHEALTH také obsahuje výběr roslinných extraktů (hroznová jadérka, kurkuma, boswellia a olivový list), které - jak bylo zjištěno ve studii - působí příznivě na podporu kardiovaskulárního systému. K tomu všemu jsme přidali minerální látky magnézium a chrom plus lecitin, které jsou nezbytné pro zdravé srdce a kterým vděčíme za pružné cévy, přeměnu tuků, silné antioxidační účinky a vitaminy C a E.

   A teď vezměte všechny tyto výjimečné látky a zamíchejte je do svého poháru naplněného Aloe Vera Gelem, abyste dosáhli mimořádně příznivého účinku díky zázračnému listu aloe.

   Stačí nalít, zamíchat a pít - srdce vám poděkuje!

 

SLOŽENÍ

foláty (jako kyselina listová), sójový lecitin, koenzym Q10, vitamín C (jako kyselina askorbová), vitamín E (směs tokoferolů), vitamín B6 (jako pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (jako kyanokobalamin), chrom (jako chlorid chromitý), hořčík (jako citran hořečnatý), extrakt z hroznových jadérek, extract z kurkumy, extrakt z boswellie, extrakt z listu olivy, ostatní složky: fruktóza, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý.