Forever Freedom2Go s granátovým jablkem

Forever Freedom2Go s granátovým jablkem

Cena s 15% slevou
2 179,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
2 564,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Obsahuje přírodní koncentrát z granátového jablka, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a metylsulfonylmetan
  • FOREVER FREEDOM2GO™ má příznivé účinky na vaše zdraví
  • Pohodlný jednorázovém sáčku
  • Stačí vzít, otevřít a vypít
  • Přispívá k správnému fungování a pohyblivosti kloubů
  • Zachovává zdravé pojivové tkáně a klouby

 

 

OBSAH

30 sáčků, 1 balení 88,7 ml

Kalorie 60 kcal

Obsahuje 100% šťávu

 

DÁVKOVÁNÍ

Před použitím dobře protřepejte. Obsah sáčku pijte jednou nebo dvakrát denně, nejlépe před jídlem. Nedopitý sáček uložte do chladničky. Aby se nesnížily účinky nápoje, je nutné zkonzumovat otevřený sáček do 24 hodin. Pokud je sáček prasklý nebo poškozený, nápoj nepijte.

 

CELÝ POPIS

   Stabilizovaný Aloe Vera Gel (šťáva), obsahuje přírodní koncentrát z granátového jablka, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a metylsulfonylmetan.Vychutnejte si všechny příznivé účinky nápoje Forever Freedom ® zkombinované s exotickou chutí granátového jablka v pohodlném jednorázovém sáčku.

   FOREVER FREEDOM2GO™ má příznivé účinky na vaše zdraví, které jsou obsaženy v našem patentovaném stabilizovaném Aloe Vera Gelu s přídavkem glukosaminu, chondroitinu, MSM (metylsulfonylmetan) a sladké chuti šťávy z granátového jablka bohatého na antioxidanty. Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou dvě přírodní složky, o kterých bylo prokázáno, že přispívají k řádnému fungování a pohyblivosti kloubů. Metylsulfonylmetan (MSM) je hlavním zdrojem organické síry, kterou vaše tělo potřebuje k zachování zdravé pojivové tkáně a kloubů. Glukosamin, chondroitin a MSM spolu tvoří první linii v ochraně kloubů.

   Přidejte k těmto složkám sladkou chuť šťávy z granátového jablka bohatého na antioxidanty (obsahuje více polyfenoloxidázy antioxidantů než červené víno, zelený čaj nebo borůvky) a získáte tak chutnou, příjemnou kombinaci! Navíc každá denní dávka je obsažena v praktickém jednorázovém sáčku. Stačí vzít, otevřít a vypít chutné příznivé účinky nápoje FOREVER FREEDOM2GO™ !

 

SLOŽENÍ

Patentovaná směs
Stabilizovaný Aloe Vera Gel (šťáva), přírodní koncentrát z granátového jablka, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a metylsulfonylmetan.

Ostatní složky
Fruktóza, přírodní aroma granátového jablka, kyselina citronová, sorbát draselný (na ochranu aroma), tokoferol (antioxidant). Obsahuje extrakt z měkkýšů (garnátů, krabů a humrů).

Mohlo by Vás zajímat