Gin Chia - ženšen se zlatou šalvějí

Gin Chia - ženšen se zlatou šalvějí

Cena s 15% slevou
450,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
529,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Forever Gin-Chia  kombinuje zlatou šalvěj ze západu a žen-šen z východu
  • Je vynikajícím zdrojem omega-3 mastných kyselin, přírodních antioxidantů a dietní vlákniny
  • Jedná se o kompletní protein, který má přiměřenou rovnováhu esenciálních aminokyselin
  • Podporují životní sílu, vytrvalost a oběhový systém
  • Obsahuje vitaminy A, B1, B2, C a D, a rovněž tiamin, riboflavin, vápník, železo, sodík, draslík, zinek, měď, hořčík, mangan a přírodní papriku

 

OBSAH

100 tablet

 

DÁVKOVÁNÍ

1 tableta třikrát denně

 

CELÝ POPIS

   Zkombinovali jsme dvě historické byliny: zlatou šalvěj ze západu a žen-šen z východu a vytvořili moderní zázrak - Forever Gin-Chia. Ať tato účinná kombinace bylin vrátí vašemu tělu to, o co ho obírá uspěchaný způsob života! Zlatou šalvěj, nebo severoamerickou chiu, používali jihozápadní Indiáni v USA celá staletí pro je životodárné vlastnosti. Zlatá Chia obsahuje ze všech plodin nejvyšší procento polonasycených mastných kyselin. Je vynikajícím zdrojem omega-3 mastných kyselin, přírodních antioxidantů a dietní vlákniny. Obsah proteinů v Chie je vyšší než v jiných obilovinách.

   Porovnejte 19-23% proteinů v Chie s pšenicí, kukuřicí, rýží, ovsem a ječmenem. A na rozdíl od jiných obilovin je to kompletní protein, má přiměřenou rovnováhu esenciálních aminokyselin. Je to také účinný antioxidant. Žen-šen (Ginseng) je legendární pro své tonizační vlastnosti a vysloužil si mezi orientálními uživateli jméno “král tonik”. Obsahuje jedenáct hormonů podobných saponinů, které dělají ze žen-šenu adaptogen (sloučenina, která přizpůsobuje své účinky potřebám těla). Žen-šen je také účinný antioxidant.

   Společně tyto vzácné byliny obsahují vitaminy A, B1, B2, C a D, a rovněž tiamin, riboflavin, vápník, železo, sodík, draslík, zinek, měď, hořčík, mangan a přírodní papriku. V této kombinaci podporují životní sílu, vytrvalost a oběhový systém.

Přečtěte si zkušenost s tímto výrobkem.

Přečtěte si více o tomto produktu!

 

SLOŽENÍ

Zlatá šalvěj, žen-šen (81 mg v jedné tabletě), kyselina askorbová (vitamin C), Forever Nutri-Blend (med, izolovaný sójový protein), přírodní citronová příchuť, capsicum (kajenská paprika).