Gingko Plus - ginko, schizandra, rei-shi, fo-ti

Gingko Plus - ginko, schizandra, rei-shi, fo-ti

Cena s 15% slevou
791,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
930,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Ginkgo biloba - mozkové tonikum známe již pět tisíciletí
  • FOREVER GINKGO PLUS je unikátní směsí čtyř čínských rostlin
  • Hlavní složkou je extrakt z listů ginkgo biloby, který je zkombinovaný s čínskými bylinkami
  • Má antioxidační účinek
  • Zvyšuje cirkulaci krve do mozku

 

 

OBSAH

60 tablet

 

DÁVKOVÁNÍ

1 nebo 2 tablety denně s vodou. Poznámka: GINKO PLUS se nedoporučuje používat v době těhotenství nebo laktace. Není určeno pro děti.

 

CELÝ POPIS

   Podpořte vaši tvořivost Ginkgo bilobou, legendárním mozkovým tonikem, známým už pět tisíciletí. FOREVER GINKO PLUS je unikátní směsí čtyř čínských rostlin. Hlavní složka, extrakt z listů ginkgo biloby, je zkombinovaná s mocnými čínskými bylinkami ganodermou z houby reishi, plody schisandry a upravenou fo-ti. Říká se, že strom ginkgo je nejstarším žijícím druhem stromů. Žijí neuvěřitelně dlouho (často více než 1000 roků) a jsou mimořádně odolné vůči plísním a hmyzu.

   Ginkgo biloba je jedním z nejznámějších rostlinných potravinových doplňků dostupných v Evropě a Severní Americe. Extrakt listů ginkga je zdrojem flavonoidů a terpenoidů, které zesilují stěny kapilár. Mají i antioxidační účinek. Dokázalo se, že ginkgo zvyšuje cirkulaci krve do mozku, čímž se stává významným „mozkovým tonikem".

 

SLOŽENÍ

Extrakt z listů jinanu dvojlaločného – v prášku (Ginkgo biloba) 30 mg; (standardizované na 24 % flavonoidů, 6 % terpenoidů); reishi (Ganoderma Lucidum) – v prášku (houba) 210 mg; schisandra čínská (Schisandra Chinensis) – v prášku (plody) 130 mg; Upravené fo-ti – kokořík mnohokvětý (Polygonum multiforum) v prášku (kořen), 110 mg.