Hydratační pleťový krém

Hydratační pleťový krém

Cena s 15% slevou
389,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
458,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • ALOE MOISTURIZING LOTION je jedinečný hydratační krém na tvář i tělo
  • Zanechává pokožku hladkou, jemnou a pružnou
  • Udržuje přirozenou rovnováhu pH Vaši pokožky
  • Působí proti procesu stárnutí
  • Spojuje sílu čistého stabilizovaného Aloe Vera Gelu kombinovaného s alantoinem, olejem z meruňkových pecek, jojobovým olejem, elastinem a rozpustným kolagenem

 

OBSAH

118 ml

DÁVKOVÁNÍ

Používejte na tvář, ruce nebo tělo. Jemně masírujte, dokud se krém neabsorbuje do pokožky. Pokud ho používáte jako podklad pod make-up, ponechte na pleti jemný film.

 

CELÝ POPIS

     Slunce, vítr, znečištění. Všechny tyto faktory si denně vybírají od naší pokožky svou daň. Nyní však s nimi můžete bojovat a chránit se díky našemu vynikajícímu hydratačnímu krému ALOE MOISTURISING LOTION. Tento jedinečný krém má nevyčerpatelné zvlhčující vlastnosti. Obsahuje kolagen a elastin, čímž udržuje pokožku hladkou, jemnou a pružnou, pričemž udržuje přirozenou rovnováhu pH pokožky.

     Je hustější než náš Aloe Lotion, je ideálním přípravkem k doplnění ztracené vlhkosti a obnovení hedvábně jemného pocitu pokožky. ALOE MOISTURISING LOTION je vynikajícím krémem určeným na tvář, ruce a tělo, proniká do pokožky na úroveň buněk a působí proti procesu stárnutí, který je způsobený znečištěním a drsnými vlivy prostředí. Poté, co se krém rozetře a absorbuje do pokožky, je možné použít běžný make-up.

 

SLOŽENÍ

Stabilizovaný Aloe Vera Gel, deionizovaná voda, stearin, C12-15 benzoanalkyl, glycerolstearát, hydrogenovaný polyizobuten, metyl gluceth-20, sorbitol, olej z meruňkových jader, polysorbát 60, trietanolamin, cetylalkohol, rozpustný kolagen, hydrolyzovaný elastin, jojobový olej, tokoferol (přírodní vitamin E), hyaluronit sodný, pidolát sodný, extrakt heřmánků pravého, alantoin, dimetikon, makrogolmonostearát 5000, kyselina askorbová (vitamin C), diazolidinylmočovina, metylparaben, propylparaben, vůně.