Jak nakoupit?

NÁKUP BEZ REGISTRACE:

  • Nákup bez slevy (nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci)

U Vámi vybraného produktu klikněte na tlačítko "koupit". Budete přesměrování do centrálního eshopu společnosti Forever Living Products. U této varianty nelze uplatnit nákup na dobírku, pouze platba předem (platební karta, internetové bankovnictví).

 

NÁKUP S REGISTRACÍ:

  • Nákup s 15% slevou (objednávka nad 1 650,- Kč)

1. Vyplňte registrační formulář. Klikněte ZDE. *

2. Na email obdržíte přihlašovací údaje do klientské sekce na webu www.flp.cz. Přihlásíte se v pravém horním rohu "Forever Business Owner Přihlášení". Po příhlášení do centrálního e-shopu si nejprve změňte jednorázové heslo na Vámi zvolené heslo a poté můžete uskutečnit Váš nákup v sekci „NAKOUPIT NYNÍ“ (v horním menu).

3. Platba předem i  možnost platby na dobírku.

* Registrací se k ničemu nezavazujete. Nejsou zde žádné registrační poplatky ani žádný povinný první nákup. Jednoduše si nakoupíte, až budete chtít.

  • VELKOOBCHOD - nákup s 35% slevou

Při součtů nákupů nad 12 000,- Kč provedených v jakýchkoliv 2 po sobě jdoucích měsících získáváte slevu 35 % na všechny další objednávky nad 1 200,- Kč. Veškeré objednávky musí být provedeny v klientské sekci. Více informací ZDE.

 

  • Doprava a dodací podmínky

Zboží po celé České republice je zasíláno službou PPL. Výše poštovného činí 114 Kč s DPH, výše doběrečného (pouze registrovaní zákazníci) činí 30 Kč s DPH. Dodací lhůta Vám bude sdělena na Váš e-mail při ověřování Vaší objednávky (zpravidla následující den od přijetí platby). Doprava zdarma při objednávce nad 5000,- Kč.

Neregistrovaní zákazníci nemohou uplatnit platbu na dobírku, platba je možná pouze předem (platba kartou nebo platba převodem na účet).

Zboží lze vyzvednout i osobně na pobočce v Praze - poštovné je však nutno uhradit.

  • Lékařská poradna FLP

Pokud si nejste jisti, případně potřebujete konzultovat vhodnost produktů ke koupi, využijte BEZPLATNÉ konzultace s naším lékařským sborem. Konzultační hodiny: klikněte ZDE.

  • Prodej produktů za provizi

Jste spokojeni s výrobky od společnosti FLP a rádi byste je doporučili i dále? Využijte možnosti získat odměnu za doporučení. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat.