Krém k zesvětlení skvrn na kůži

Krém k zesvětlení skvrn na kůži

Cena s 15% slevou
410,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
482,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • EPIBLANC je exkluzivní krém k zesvětlení skvrn na kůži
  • Základem krému je jako u většiny našich produktů 100% stabilizovaná aloe vera
  • Obsahuje přírodní rostlinné látky a přírodní viatmin E
  • Zanechává pokožku jemnou a bez skvrn
  • Rozjasňuje pleť
  • Vvyrovnává tón pleti

 

OBSAH

28,3 g

DÁVKOVÁNÍ

Aplikujte ráno a večer na místa pokožky, která si přejete zesvětlit, potom aplikujte hydratační krém. Doporučujeme během dne používat i Forever Aloe Sunscreen.

Upozornění

Zabraňte kontaktu s očima. V případě podráždění si oči vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, přerušte používání výrobku a kontaktujte svého lékáře.

 

CELÝ POPIS

     Většina z nás sní o sametově jemné pokožce bez chyb. Ovšem náš aktivní životní styl a vystavování se různým vlivům jsou příčinou vzniku tmavých skvrn a pih na pokožce. Mohou být i výsledkem našeho opalování nebo jsou dědičné. Forever Epiblanc má exkluzivní složení, speciálně vytvořené k zesvětlení těchto skvrn a dokonce i k rozjasnění pleti a vyrovnání jejího tónu, čímž Vám pomůže snížit viditelnost skvrn a jejich výskyt.

     Naše 100% stabilizovaná aloe vera je skvělým základem pro přírodní botanické výtažky, jako jsou arbutin, extrakt ze šťáva vodního a přírodní vitamin E, obsažené v tomto výrobku. Forever Epiblanc je nejúčinnější, pokud se aplikuje přímo na místa, která chcete zesvětlit. Během dne doporučujeme používat kombinaci Forever Epiblanc s Forever Aloe Sunscreen.

 

SLOŽENÍ

Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel - 42,1% hmotnostních), Water, Glycerin, Arbutin, Triethanolamine, Sodium Ascorbyl Phosphate, Rumex Occidentalis Extract, Sodium Hyaluronate, Vitamin E (Natural), Xanthan Gum, Carbomer, Dimethicone, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Methylparaben, Fragrance.