Krém na formování postavy

Krém na formování postavy

Cena s 15% slevou
943,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
1 109,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • ALOE BODY CONDITIONING je tělový krém proti celulitidě
  • Zanechává Vaši pokožku jemnou a vláčnou
  • Lze využít i jako masážní krém
  • Dodává hřejivý pocit a celkové uvolnění
  • Nejlepších výsledků v boji proti celulitidě dosáhnete v kombinaci s Aloe Body Tonerem

 

 

OBSAH

113 g

DÁVKOVÁNÍ

Pro více informací o použití si stáhněte PDF soubor zde:

Pouziti_Aloe_Body_Conditioning.pdf

 

CELÝ POPIS

     Když chcete, aby vaše tělo bylo vláčné a hladké, tak ALOE BODY CONDITIONING CREME je určen právě pro Vás. Je to ideální společník Aloe Body Toneru. Tyto navzájem se doplňující přípravky tělové tónovací sady (Body toning kit) v kombinaci s dodržováním diety a pravidelným cvičením mohou snížit sklon k vytváření celulitidy.

     Projevy celulitidy mají mnoho příčin, avšak jejím následkem je často odevzdání se osudu a ztráta sebedůvěry. Dvě příčiny – narušení rovnováhy hormonální činnosti a vysoká hladina estrogenu – mohou přispět ke vzniku celulitidy. Příčinou může být také vypovězení služby cévního systému. (Výživové prostředky vyvinuté k posílení cévního systému jsou Nature-Min, Absorbent-C, Lycium Plus). ALOE BODY CONDITIONING CREME je hustá změkčující emulze s výtažky z evropských bylin, emulgátory, látkami zabraňujícími vysoušení pokožky a kondicionéry.

     ALOE BODY CONDITIONING CREME může být účinně aplikován jako masážní krém a jako krém k odstranění lokálních těžkostí s pokožkou v celé oblasti boků a nohou, případně těch částí těla, které nebylo možné zabalit do celofánu. Tento jedinečný nemastný kondicionérový krém poskytuje pokožce teplý zářivý vzhled. Pomáhá stimulovat cirkulaci krve v cévách a ta napomáhá rozpouštění nahromaděných tekutin a tukových tkání, které jsou často příčinou celulitidy.

 

SLOŽENÍ

Pro více informací o složení si stáhněte PDF soubor zde:

Aloe_Body_Conditioning.pdf