Lycium Plus - lycium a lékořice

Lycium Plus - lycium a lékořice

Cena s 15% slevou
831,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
978,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  •  FOREVE LYCIUM PLUS představuje zdroj antioxidantů, bioflavonoidů a dalších rostlinných výživných látek
  • Je to mimořádně účinný přípravek pro boj s volnými radikály
  • Lycium je bohaté na aminokyseliny (stavební kameny proteinů) a na vitaminy
  • Pomáhá k  udržení dobrého zdraví
  • Podle moderních výzkumů, bioflavonoidy z lékořice patří mezi nejsilnější dosud objevené antioxidanty

 

OBSAH

100 tablet

 

DÁVKOVÁNÍ

Jedna tableta třikrát denně.

 

CELÝ POPIS

   Studiemi se dokázalo, že po staletí používané čínské ovoce lycium zlepšuje zrak, pleť a zvyšuje energii. FOREVE LYCIUM PLUS jako potravinový doplněk představuje zdroj antioxidantů, bioflavonoidů a dalších rostlinných výživných látek. Lycium, které je v Číne známé jako „jin tonikum“, je bohaté na aminokyseliny (stavební kameny proteinů) a na vitaminy, díky čemu se tradičně využívá pro udržení dobrého zdraví. Sladké dřívko neboli lékořice (Glycyrrhiza glabra) je považovaná za nejrozšířeněji používanou bylinu v čínské medicíně.

    Sestává z více než 150 chemických sloučenin, které mají mnoho příznivých účinků. Nejčastěji se používá jako doplňková bylina, protože její hlavní funkcí je zvýraznit nejlepší prospěšné účinky jiných rostlin. To z ní dělá společníka pro lycium. Extrakt flavonoidů z lékořice je koncentrovanou formou bioflavonoidů. Vyrábí se postupem, který odstraňuje většinu glycyrhizinu, intenzivně sladké složky lékořice, o které je známo, že má za následek nechtěné vedlejší účinky. Podle moderních výzkumů, bioflavonoidy z lékořice patří mezi nejsilnější dosud objevené antioxidanty.

 

SLOŽENÍ

Extrakt z ovoce lycium (300mg v 1 tabletě), extrakt z lékořicových flavonoidů (37,5mg v 1 tabletě), mikrokrystalická celulóza, celulóza, kyselina stearová, magnesium stearate.