Marine Mask - maska z aloe a mořských řas

Marine Mask - maska z aloe a mořských řas

Cena s 15% slevou
462,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
543,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

Po dlouhém a těžkém dni v práci nebo po sportování může být vaše pleť suchá a nevýrazná. Přidáním vláhy a hlubokým pročištěním znovu obnovíte její kvalitu, hebkost a přirozenou strukturu. Forever Marine Mask pročistí vaši pleť do hloubky, přičemž ji vyhladí pomocí přírodních minerálních látek z moře a zlepší její kvalitu díky hydratačním vlastnostem aloe vera, medu a výtažku z okurek. Tato lehce aplikovatelná, hluboce čistící maska zanechá vaši pleť svěží a revitalizovanou. Vaše pleť si zamiluje výjimečnou kvalitu přírodních složek obsažených v pleťové masce Forever Marine Mask!

OBSAH

113 g

DÁVKOVÁNÍ

Po důkladném umytí obličeje rozetřete Forever Marine Mask v dostatečném množství pohyby směrem nahoru k vnějším obrysům obličeje, na celý obličej, kromě očí. Nechte ji 15–20 minut schnout, potom ji umyjte teplou vodou a tampónem. Pro lepší výsledek a důkladnější pročištění pleti aplikujte aspoň dvakrát týdně.

Upozornění

Zabraňte kontaktu s očima. V případě podráždění si oči vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, přerušte používání výrobku a kontaktujte svého lékaře.

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

Pro více informací o složení si stáhněte PDF soubor zde:

Forever_Marine_Mask.pdf