Mask Powder - práškový základ pleťové masky

Mask Powder - práškový základ pleťové masky

Cena s 15% slevou
424,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
499,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

Mask Powder – pleťová maska v prášku, je jedinečná kombinace vzácných ingrediencí, vybraných pro jejich osobité schopnosti upravovat kvalitu pokožky a čistit póry. Je vyrobena tak, aby se dala dokonale míchat s naším aktivátorem (Aloe Activator) a umožnila vytvořit řídkou pleťovou masku, která se dá jednoduše aplikovat na obličej a krk. Albumin a maltodextrin jí dodávají stahující a napínací účinky, zatímco kaolin vstřebává nadbytečnou mastnotu. Alantoin a heřmánek pomáhají pokožku vyrovnat a omladit.

OBSAH

30 gramů

DÁVKOVÁNÍ

Pleťová maska v prášku je určena k použití s aktivátorem pro vytvoření jedinečného roztoku k ošetřování pokožky obličeje. Smíchejte jednu odměrku prášku masky Facial Contour Mask Powder s jednou odměrkou aktivátoru Aloe Activator tak, že přidáváte aktivátor po kapkách, dokud směs nedosáhne konzistence řídkého pleťového mléka. S použitím přiloženého kosmetického štětce pohyby směrem nahoru a ven jemně aplikujte na obličej (vyhněte se oblasti okolo očí) jemnou vrstvu stejné síly. Začněte dole na krku a postupně roztírejte masku na krk a obličej, včetně ploch za ušima. Lehněte si, uvolněte se a nehýbejte obličejem po dobu asi 30 minut (kratší dobu pro citlivou pleť). Masku nejprve změkčete pomocí teplého vlhkého ručníku. Potom tvář a krk jemně opláchněte teplou vodou.

Poznámka

Krátce po aplikaci můžete pociťovat na obličeji svalové stahy. Výjimečně se může objevit mírné svědění. V tom případě jednoduše jemně tlačte na to místo bříškem prstu, dokud svědění neustoupí. Místo netřete a neškrábejte.

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

Albumen, maltodextrin, kaolin, alantoin, heřmánek, diazolidiny močovina, vůně, D&C červený 27 hliníkový karmin.