Podpora zdraví přírodními produkty

Proč právě aloe?

Blahodárné účinky rostliny Aloe Vera znali již staří Egypťané. Královny Kleopatra a Nefertity ji užívaly k udržení mladistvého vzhledu, tedy jako zdroj věčného mládí. Královská vojska Egypta, Říma, ale i Alexandra Makedonského ji využívaly na léčbu otevřených ran a popálenin. Možná právě díky tomu dostala přezdívku "Rostlina nesmrtelnosti". Pro její příznivé účinky na člověka se používá i v moderní medicíně. Těžko určit, kterou z dnes více než 300 známých druhů Aloe Vera využívali naši předci, ale dnes nejčastěji pěstovanou odrůdou pro medicínské a kosmetické účely je Aloe Vera  Barbadensis Miller. Tato 24-39 cm vysoká rostlina dorůstající průměru 60-100 cm se pěstuje na plantážích v Texasu, Arizoně a Dominikánské republice, a to bez použití pesticidů a herbicidů. Listy Aloe Vera obsahují "dužinu", kterou pro Vás naše společnost zpracovává. Pro uchování účinných látek dokonce vytvořila světově patentovaný stabilizační proces, kde sterilizuje dužinu ve vakuu při teplotě do 40°C což garantuje zachování enzymů a živin. Tento proces pak umožní její konzumaci v naturální formě.

NEJČASTĚJI VYHLEDÁVANÉ:

Akné                           Detoxikace                 Porucha erekce           Porucha zažívání

Celulitida                     Imunita                       Obezita                       Vysoký krevní tlak

 

Představené výrobky obsahují vitaminy a minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě, a tím pomáhají posilovat zdraví.
Jejich účelem není diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet specifickým chorobám nebo skupinám onemocnění. Pokud máte zdravotní problém, konzultujte ho se svým lékařem.