Jak nakupovat a dosáhnout slevy 15~35%

 

 

 

Platební a dodací podmínky

Zboží do ostatních regionů České republiky je zasíláno službou PPL na dobírku či bez dobírky při platbě předem. Výše poštovného činí 114 Kč s DPH, výše doběrečného (pouze registrovaní zákazníci) činí 30 Kč s DPH. Dodací lhůta Vám bude sdělena na Váš e-mail při ověřování Vaší objednávky.

Neregistrovaní zákazníci nemohou uplatnit platbu na dobírku, platba je možná pouze předem (platba kartou nebo platba převodem na účet)

Pro bezplatnou registraci klikněte zde.

 

Dále viz. obchodní podmínky.

 

Postup při nákupu s 0% slevou

Při nákupů produktů v celkové hodnotě nižší než 1 650 Kč s DPH nemůžete uplatnit slevu pro nové distributory. Produkty si koupíte prostřednictvím centrálního E-shopu společnosti Forever Living Products, kde se dostanete přes „E-SHOP“ v horním menu našich stránek i-aloe.cz nebo při kliknutí na tlačítko „KOUPIT“ u výrobku, který jste si vybrali.

 

100% garance vrácení peněz

Na výrobky dává firma Forever Living Products 30 denní záruční dobu, během které je můžete v případě nespokojenosti vrátit bez udání důvodu a společnost Vám okamžitě vrátí peníze. NIC NERISKUJETE.

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY


Jak mohu nakupovat výrobky?
Klikněte na sekci NÁKUP SE SLEVOU a dozvíte se o možnostech nákupu našich výrobků.

 

Musím být u Vás registrovaný, abych mohl nakoupit?
Nemusíte, nákup je možný samozřejmě i bez registrace. Samotná registrace však s sebou nese řadu výhod včetně doživotní slevy až 35% na veškeré naše zboží, registrace je navíc zcela zdarma, proto Vám doporučujeme se před prvním nákupem bezplatně zaregistrovat.

Registrační formulář naleznete ZDE.

 

Jak mohu za nakup zaplatit?
Registrovaní zákazníci mohou,při dokončování objednávky, využít platby na dobírku, nebo zaplatit elektronickou formou přes internet, a to jak bankovním převodem na náš účet, nebo online zaplatit svou kreditní kartou. Neregistrovaní zákazníci mají možnost platby pouze elektronicky přes internet. Osobní odběr v Praze je možný, avšak je nutné uhradit poštovné (převoz ze skladu), tudíž osobní odběr je nevýhodný. Dále doporučujeme sledovat sekci "Akce a novinky".

 

Jak mohu získat ceník výrobků?
Ceníky naleznete v sekci Ke stažení.

 

Co znamenají symboly Košer (resp. Islámské symboly)?
Naše výrobky jsou označeny symbolem Košer a rovněž islámskou certifikační pečetí, což znamená, že splňují přísné dietetické standardy u židovské res. islámské víry.