Peeling na obličej a tělo

Peeling na obličej a tělo

Cena s 15% slevou
404,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
475,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • ALOE SRUB je peeling na obličej a tělo s přírodním abrazivem z jojoby
  • Odstraňuje odumřelé buňky a otevírá póry
  • Regeneruje pokožku
  • Vhodný ke každodennímu používání

 

OBSAH

99 g

DÁVKOVÁNÍ

Aplikujte na mokrý obličej nebo tělo (na lehce navlhčenou pokožku) a krouživými pohyby jemně masírujte mokrými konečky prstů (pečlivě se vyhýbejte očím) dvě až tři minuty. Podle potřeby můžete přidat vodu. Pečlivě opláchněte vlažnou vodou a přikládáním čistého měkkého ručnku vysušte.

 

CELÝ POPIS

     Suspenze jojobového oleje v čisté aloe vera, dostatečně jemná pro každodenní použití, dokonce i na tvář. Odstraňuje odumřelé buňky z povrchové části pokožky, otevírá póry a umožňuje jedinečný vlastní regenerační proces kůže k dosažení požadovaného „nového“ zdravého vzhledu pokožky.

     Pokud si přejete čištění, které proniká až pod pokožku, sáhněte po Aloe Scrub. Svojí jedinečnou kombinací stabilizovaného aloe vera gelu a pevných mikrokuliček, vyrobených z čistého jojobového oleje je Aloe Scrub dost jemný ke každodennímu použití a dost silný na to, aby odstranil odumřelou tkáň, která se hromadí v jemných pórech pokožky. Tyto dvě přírodní složky ve vzájemné kombinaci otevřou cestu jedinečnému regeneračnímu procesu pokožky, zároveň jí pomáhají chránit se před vysušením a před škodlivými účinky syn-tetických čisticích prostředků.

     Forever Aloe Scrub jemně odstraňuje odumřelé buňky kůže a tkáně, které ucpávají póry a zhoršují vzhled pokožky. Umožňuje tak odhalit zářivou, novou a zdravější pokožku.

 

SLOŽENÍ

Stabilizovaná Aloe Vera Gel, deionizovaná voda, hydrogenovaný jojobový olej, glycerolstearát, propylenglykol, kokoylizetionan sodný, lauraminoxid, cetylalkohol, kokamidopropylbetain, mnakrogolmonostearát 5000, silikagel, mléčnan sodný, tokoferol ( přírodní vitamin E ), kyselina citronová, kyselina askorbová ( vitamin C ), diazolidinylurea, metylparaben, propylparaben, vůně, modré barvivo.