Luxusní pleťový krém

Luxusní pleťový krém

Cena s 15% slevou
389,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
458,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • ALOE LOTION kombinuje nejvyšší koncentraci čistého stabilizovaného Aloe Vera Gelu s jojobovým olejem, kolagenem, elastinem a vitaminem E
  • Jemná krémová struktura s lehkým, dlouhotrvajícím účinkem
  • Uklidňuje suchou a podrážděnou pokožku
  • Zvhlčují a zvláčňují Vaši pleť
  • Vyrovnává pH pleti

 

 

OBSAH

118 ml

DÁVKOVÁNÍ

Používejte podle potřeby. K dosažení nejlepších výsledků jemně masírujte, dokud se krém neabsorbuje do pokožky. V případě potřeby postup zopakujte.

 

CELÝ POPIS

     ALOE LOTION je všestranný koncentrovaný pleťový krém obsahující jojobový olej a vitamin E, které pokožku zvlhčují a zvláčňují. Obsahuje také kolagen a elastin, čímž napomáhá udržovat ji hladkou a pružnou. Je ideální na suchou podrážděnou pokožku, na pokožku podrážděnou větrem, po nadměrném opalování nebo vystavení nepříznivému počasí.

     ALOE LOTION má dlouhotrvající a zvlhčující účinek, který vyrovnává pH vaší suché a podrážděné pokožky, aby ji udržel vláčnou a hebkou. Naše nové, zlepšené složení využívá nejnovějších přelomových výsledků výzkumů technologií péče o pokožku. ALOE LOTION je vynikající prostředek pro vaše tělo i tvář!

 

SLOŽENÍ

Stabilizovaný Aloe Vera Gel, deionizovaná voda, propylenglykol, kyselina stearová, glycerolstearát, trietanolamin, cetylalkohol, olej z meruňkových jader, vazelína, lanolin, jojobový olej, rozpustný kolagen, hydrolyzovaný elastin, tokoferol (přírodní vitamin E), kyselina olejová, stearylstearát, dioktyadipát, oktylstearát, oktylpalmitát, makrogolmonostearát 5000, hyaluronát sodný, pikolát sodný, extrakt z heřmánku pravého, alantoin, lanalkol, kyselina askorbová (vitamin C), diazolidinylmočovina, metylparaben, propylparaben, vůně.