Regenerační krém

Regenerační krém

Cena s 15% slevou
858,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
1 009,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • R3 FACTOR je výživný a regenerační krém
  • Udržuje (Retain) přirozenou vlhkost pokožky
  • Obnovuje (Restore) pružnost pokožky
  • Oživuje (Renew) zářivý vzhled pokožky
  • Zbavuje pleť odmuřleých buněk
  • Účinný na kožní problémy jako je akné, hyperpigmentace a jizvy po spálení sluncem

 

OBSAH

56 g

DÁVKOVÁNÍ

Aplikujte na vyčištěný obličej krk a další oblasti podle potřeby. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte ráno i večer. Po jeho použití je možné zvolit Firming Foundation Lotion během dne (případně i make-up) nebo Recovering Night Creme na noc.

 

CELÝ POPIS

     Pomozte své pokožce UDRŽET (RETAIN) její přirozenou vlhkost, OBNOVIT (RESTORE) její pružnost a OŽIVIT (RENEW) její vzhled pomocí krému Forever R3 Factor Skin Defence Cream – bohaté kombinace stabilizovaného Aloe Vera Gelu, rozpustného kolagenu a alfahydroxykyselin, posílenou vitaminy A a E, které jsou pro zdravou pokožku životně důležité. Alfahydroxykyseliny (AHA) pocházejí z přírodních rostlinných zdrojů a někdy se o nich hovoří jako o ovocných kyselinách. Tyto ovocné kyseliny působí jako „odlupovače“, které uvolňují odumřelé buňky z povrchu pokožky tím, že rozpouštějí přirozené látky podobné lepidlu, které zabraňují uvolňování odumřelých buněk.

     Tyto buňky v suché a šupinaté podobě nechrání spolehlivě před ztrátou vlhkosti a navíc vytvářejí bariéru pro zvlhčující krémy. Tím, že se zbavíme těchto odumřelých buněk, zpřístupníme mladé buňky obnovovacímu procesu pokožky. Když kompletní obnovovací cyklus pokožky trvá 21 až 28 dní, přibližně stejně dlouhý čas je potřeba poskytnout přípravku R3 Factor, aby se jeho účinky plně projevily. Krémy s ovocnými kyselinami jsou důležitými činiteli péče o pleť. Jsou účinné na kožní problémy počínaje akné přes hyperpigmentaci až jizvy po spálení sluncem. Některé krémy na trhu však s sebou nesou riziko podráždění.

     Spojením AHA s uklidňujícím účinkem stabilizovaného aloe vera gelu náš výrobek takovým problémům předchází. Vitaminy A a E sehrávají další životně důležité úlohy. Vitamin E je silný antioxidant, zatímco vitamin A napomáhá při udržování zdravé pokožky a je také účinný při problémech kůže, jako je např. akné a psoriáza. Celkově je ochranný pleťový krém R3 Factor Skin Defence Creme velmi účinným spojencem při zvládání škodlivých účinků času a udržování mladistvého vzhledu pokožky.

 

SLOŽENÍ

Pro více informací o složení si stáhněte PDF soubor zde:

R3_Factor.pdf