Rehydrating Toner - pleťová voda

Rehydrating Toner - pleťová voda

Cena s 15% slevou
298,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
350,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Nevysušující přípravek bez alkoholu
  • Obsahuje též kolagen a alantoin pro na zjemnění pleti
  • Obsahuje přírodní aloe, výtažek z rostliny hamamel virginský, kolagen i alantoin
  • Jemný přípravek, který slouží k odstranění nečistot a přebytečných neživých povrchových buněk
  • Zmenšuje póry
  • Stimuluje krevní oběh pleti a urychluje rehydrataci pleti

 

OBSAH

120 ml

 

DÁVKOVÁNÍ

Navlhčete vatový tamponek tonikem Rehydrating Toner a jemně jím pohybujte směrem nahoru a ven. Pečlivě se vyhněte kontaktu s očima. Pokračujte, dokud se očividně nezmění barva tamponu. Pokožka by měla být důkladně čistá se staženými póry a hladším vzhledem.

 

CELÝ POPIS

   Rehydrating Toner je nevysušující nealkoholické tonikum, které obsahuje přírodní aloe a výtažek z rostliny hamamel virginský (Hamamelis virginiana) spolu se speciálními zvlhčovači pokožky a rostlinnými extrakty s tonizujícími účinky.

Obsahuje i kolagen a alantoin jako buňkové kondicionéry. Rehydrating Toner je jemný přípravek, který slouží k odstranění posledních stop čisticího mléka, make-upu, nečistot a přebytečných neživých povrchových buněk. Zabezpečuje tím vhodné sekundární čištění a tonizování, které zmenší póry.

   Odstraňuje nadbytečné oleje a nečistoty, ale současně posiluje pokožku a zanechává ji čistou, jemnou, vyrovnanou a stimulovanou. Jemné pročištění pokožky stimuluje krevní oběh pleti a urychluje její rehydrataci.

 

SLOŽENÍ

Stabilizovaný gel z aloe vera, deionizovaná voda, destilát z hamamelu virginského (nealkoholický), propylenglykol, rozpustný kolagen, hydrolyzovaný elastin, citronový extrakt, extrakt z okurky, přesličkový extrakt, heřmánkový extrakt, rozmarýnový extrakt, pidolát sodný, mléčnan sodný, trietanolamin, alantoin, imidourea, edetát dvojsodný, metylparaben, mentol, vůně.