Aloe opalovací krém 30

Aloe opalovací krém 30

Cena s 15% slevou
417,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
491,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Zlatavé opálení bez působení škodlivých UV paprsků,
  • vyšší SPF zvyšuje ochranu před spálením,
  • poskytuje vyšší ochranu proti spálení, ale stále vám umožňuje získat bezpečné opálení,
  • přirozený repelent,
  • vynikající pro děti,
  • Vyživující a hydratační směs na bázi Aloe Vera,

Všichni jsme si vědomi nebezpečí při nadměrném vystavení se slunci a potřeby používat vysoce kvalitní prostředky na ochranu pokožky.

Aloe Sunscreen od Forever Living Products kombinuje moderní vědu s přírodními složkami, které pomáhají utišit, lubrikovat, zvlhčovat a chránit pokožku proti slunečnímu světlu a větru. Je jedinečný v tom, že obsahuje stabilizovaný gel z aloe vera jako svoji primární složku a byl speciálně vyvinut na ochranu kůže před škodlivými ultrafialovými paprsky slunce, má ochranný faktor (SPF) 30 a je vodě odolný. Není nic lepšího na minimalizaci účinků vysoušení, fleků a popálenin způsobených vystavením se slunci a větru a na zachování rovnováhy vlhkosti pokožky než náš stabilizovaný gel z aloe vera!

Je to také výjimečný prostředek po opalování, se známými účinky aloe vera, je účinný k ochlazení a uklidnění unavené pokožky.

OBSAH

118 ml

DÁVKOVÁNÍ

Abyste dosáhli co nejlepšího výsledku, dopřejte si před natřením koupel nebo sprchu. Naneste mléko v tenké rovnoměrné vrstvě. Použijte ho zlehka na kolena, lokty a kotníky. Opakujte každých 4 až 5 hodin, dokud nedosáhnete požadovaného odstínu barvy opálené pokožky. Po natření pokožky si ihned důkladně umyjte ruce. Vyhněte se styku se šaty a nábytkem, dokud pokožka není úplně suchá. K udržení požadovaného tónu pokožky aplikujte podle potřeby každý den nebo obden. (Poznámka: výrobek NEOBSAHUJE opalovací krém a nechrání proti spálení na slunci).

Tipy

Abyste dosáhli rovnoměrného opálení bez fleků, nejdříve si pokožku vyčištěte a zbavte ji odumřelých buněk. Potom použijte jeden z našich hydratačních krémů a nechte ho aspoň 15 minut vsáknout do pokožky, aby nesnížil účinek samoopalovací emulze. Potom naneste na pokožku samoopalovací mléko podle návodu na použití. Nechte ho vsáknout aspoň 20 minut. Pokud jste si ho nanesli přímo rukama, po aplikaci si je ihned umyjte nebo očistěte čerstvou citronovou šťávou, aby vám nezůstaly fleky na dlaních.

Upozornění

Samoopalovací mléko je jen pro vnější použití. Zabraňte kontaktu s očima. V případě podráždění si je ihned vypláchněte tekoucí vodou. V případě podráždění pokožky ihned přerušte používání. Nepoužívat pro kojence.

 

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

Octyl Methoxycinnamate, Octisalate, Oxybenzone, Zinc Oxide,  Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel - 35,1% hmotnostních), Water,  Dimethicone,  Polysorbate  80,  C12-15 Alkyl  Benzoate,  Hydroxyethyl  Acrylate/Sodium Acrloyldimethyl  Taurate  Copolymer,  Squalane, Glyceryl   Stearate,   Cetyl   Alcohol,  Glycerin, Polysorbate  60,  VP/Eicosene  Copolymer,  PEG-100 Stearate, Diazolidinyl Urea, Methylparaben,Propylparaben,     Xanthan, Gum,     Fragrance,Tocopheryl Acetate.