Velkoobchod - sleva 35 %

 

Postup při nákupu s 35% slevou

Pro uplatnění slevy 30 + 5 % je nejprve nutné se zaregistrovat. Máte 2 možnosti, jak této slevy dosáhnout.

1) Slevu můžete začít využívat, až po zakoupení startovacího balíčku ( Velká sada nejžádanějších výrobků nebo Výběr 30 výrobků a materiály) v hodnotě cca 9800,- Kč.  Nebo nákup 2 menších zvýhodněných balíčků (Osobní balíček výrobků pro rodinu nebo Malá sada nejžádanějších výrobků), každý v hodnotě cca 4900,- Kč.

Při koupi této zvýhodněné sady (nebo jejich kombinací) ušetříte cca 2 500 Kč a získáte 10 % produktů navíc)

DOPORUČUJEME!

 

2) Po jednorázovém nákupu výrobků dle vašeho výběru v hodnotě cca 11 500 Kč. Je potřeba nákup za min. 2cc body. Každý produkt má bodové ohodnocení, viz klientská sekce.

 

Nákup produktů se slevou můžete využívat pro vlastní osobní spotřebu nebo jako prodej za provizi. Pro více informací nás kontaktujte na info@ialoe.cz.

 

Sleva 35 % navždy

Po splnění podmínek pro užívání slevy 30 + 5 % (slevu 30 % máte hned při nákupu, 5 % Vám přijde na Váš účet při každoměsíčním vyúčtování jako celkový objem za daný měsíc) Vám tato sleva zůstane NAVŽDY. To znamená, že i kdybyste si například rok nebo déle nic neobjednali, stále Vám tato sleva zůstane.

Nemusíte plnit ani žádné měsíční ani roční objemy prodeje. Více o výhodách registrace ZDE.

 

TIP!

Líbí se Vám tento web a chtěli byste skrze něj nabízet produkty za provizi?

Nabízíme možnost využívat tento web na vlastní doméně s vlastním ID číslem. Pro více informací nás kontaktujte na info@ialoe.cz