Ultra Chocolate – proteinový nápoj nové generace

Ultra Chocolate – proteinový nápoj nové generace

Cena s 15% slevou
685,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
806,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

 

Cena za jednu dávku přípravku
cena bez slevy 36 kč s DPH
cena se slevou 15% 30 kč s DPH
cena se slevou 30% 25 kč s DPH

* cena při kurzu EUR /25 Kč

 

  • Speciálně vyvinutá patentovaná sojová směs pro nejefektivnější budování vaší svalové hmoty

Sója je z rostlinných produktů vůbec tou nejhodnotnější bílkovinou pro lidský organismus. Má vysokou biologickou hodnotu, což znamená, že se svými vlastnostmi přibližuje bílkovinám tvořeným samotným člověkem a obsahuje tak všechny aminokyseliny, které si člověk neumí sám vytvořit, a to ve správném poměru. Má tak zároveň vysokou míru vstřebatelnosti, což je základ pro úspěšný transport aminokyselin do svalů, kde pak působí v kombinaci s fyzickým vytížením anabolicky (růstově). Dodává svalstvu také mnohem více energie a oddaluje tedy nastupující únavu.

  • Dávka aminoteinu pro optimální vstřebávání aminokyselin – více stavebních prvků pro růst vašich svalů

Aminotein je směs enzymů speciálně vyvinutých pro štěpení bílkovin na jednotlivé prvky aminokyselin, čímž tak ještě více pomáhá trávicímu ústrojí člověka k výslednému optimálnímu vstřebávání těchto látek do krve (->svalů). Dokonce bylo dokázáno, že tento rozklad aminokyselin provádí efektivněji než náš organismus.  Co to tedy pro vás znamená – ještě více energie ve svalech pro jejich úspěšný, rychlý a také zdravý růst. Navíc je samotný aminotein dalším zdrojem cenných vitamínů a minerálních látek nezbytných pro dostatek energie při sportu.

 
  • 100% přírodní – v jedné dávce skvělých 50% DDP nejdůležitějších vitamínů a minerálů

V dnešní době je mnohdy obtížné tělo optimálně vyživit normální stravou. Ultra Vanila představuje vysoce koncentrovanou zásobárnu všech nejdůležitějších vitamínů a stopových prvků, potřebných zejména po stránce fyzického vytížení. Jsou jimi například:

Vápník Zlepšuje spolupráci mezi jednotlivými svaly a nervy při pohybu,takže Vám umožní zefektivňovat dynamiku vašeho pohybu. Zároveň dokáže odbourávat tukové buňky a pomůže Vám tak při budování vysněné atletické postavy.
Zinek Podporuje přeměnu bílkovin a podílí se tedy na úspěšné dopravě aminokyselin přesně tak, kde jsou pro budování svalstva potřeba. Přírodní zinek je také lépe vstřebatelný než ten z živočišné potravy.
Vitamín C Tento silný antioxidant urychluje regeneraci organismu po fyzickém zatížení. Je potřeba jej každodenně doplňovat,protože se v organismu neukládá. Jeho potřeba stoupá s mírou zatížení.
Hořčík Zlepšuje nervosvalovou spolupráci a působí tak prevetivně proti svalové křeči.
B- komplex Vitamíny skupiny B jsou nesmírně důležité pro vytváření potřebné energie ke svalovému výkonu a jeho následné rychlé regeneraci. Zároveň vaše svaly anabolizují při námaze a umožňují tak potřebný svalový růst.
Kyselina listová Působí podpůrně při tvorbě tělesných bílkovin a tím tedy pozitivně na svalový růst.
  • Skvělá chuť vanilky

Nejen, že je Ultra Vanila velice účinným preparátem, na rozdíl od většiny proteinových doplňků také skvěle chutná. Ani byste nepoznali, že jde o doplněk stravy, chutí se podobá vanilkovému koktejlu v restauraci.

Náš Tip

Rozmixováním jednoho celého banánu do koktejlu Ultra Vanila zvýšíte jeho účinek na budování svalové hmoty. Kromě důležitého draslíku, který je v banánech hojně obsažen, je banán skvělým zdrojem rychlých sacharidů, které jsou po fyzickém výkonu nezbytné pro rychlý transport aminokyselin do svalů.

 

Kombinací Ultra Vanila a jednoho banánu tak pro své svaly získáte až 50% potřebných rychlých sacharidů.

Víte, že pro pro efektivní růst a regeneraci svalové hmoty je potřeba do dvou hodin po tréninku příjmout alespoň 1g/kg "rychlých cukrů"?

 

Doporučujeme užívat v kombinaci s přípravkem Argi+

OBSAH

525 g

1 dávka 25 gramů

DÁVKOVÁNÍ

Smíchejte 1 odměrku Lite Ultra s 300 ml nízkotučného mléka (používejte odměrku, která je součástí balení.) Pro lepší chuť smíchejte s drceným ledem nebo ovocem. Nebo si vychutnejte koktejl s úplně malým množstvím sacharidů smícháním Forever Lite Ultra s vodou místo s mlékem. Stále bude chutnat skvěle! Před každým použitím je vhodné protřepat.

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

Forever Living proteinová směs (syrovátkový prášek, izolovaný sójový protein a kaseinát vápenatý), fruktóza, přírodní a umělé příchutě, guarová guma, sójový olej, vitamin A (palmitát), pantotenan vápenatý, vitamin D3, kyselina askorbová (vitamin C), d-alfa-tokoferylacetát, sójový lecitin, niacinamid, oxid zinečnatý, pyridoxinhydrochlorid (vitamin B6), tiaminhydrochlorid (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), kyselina listová, biotin, jodid draselný, betakaroten, pivní kvasinky, chrómové kvasinky, selenové kvasinky, spirulina, kyanokobalamin.

Mohlo by Vás zajímat