Ultra Chocolate s Aminoteinem

Ultra Chocolate s Aminoteinem

Cena s 15% slevou
685,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
806,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

Forever Lite Ultra je skvělým výživovým doplňkem pro váš zdravý životní styl. Tento chutný nápoj obsahuje o 55% více proteinů a méně než polovinu sacharidů než Forever Lite. Přináší nové myšlení s novými technologiemi, aby vám pomohl udržovat zdravou životosprávu a životní styl. Dvě dávky přípravku denně s 300 ml nízkotučného mléka poskytují 100 % DDP (doporučeného množství denního příjmu) vitaminů a minerálních látek, uvedených v tabulce Nutriční údaje. V každé porci nápoje je 18 aminokyselin, včetně esenciálních, neesenciálních a větvených aminokyselin. S Forever Lite Ultra se můžete spolehnout, že dostáváte produkt nejnovějšího vývoje ve výživovém výzkumu a navíc se skvělou chutí. Forever Lite Ultra je dostupný s vanilkovou a čokoládovou příchutí. Je neoddělitelnou součástí výživového a cvičebního programu Forever CLEAN + LEAN. Pomůže vám ujmout se kontroly nad vaším zdravím a přivede vás na cestu efektivní a trvalé kontroly nad vaší hmotností.

OBSAH

525 g

1 dávka 25 gramů

DÁVKOVÁNÍ

Smíchejte 1 odměrku Lite Ultra s 300 ml nízkotučného mléka (používejte odměrku, která je součástí balení.) Pro lepší chuť smíchejte s drceným ledem nebo ovocem. Nebo si vychutnejte koktejl s úplně malým množstvím sacharidů smícháním Forever Lite Ultra s vodou místo s mlékem. Stále bude chutnat skvěle! Před každým použitím je vhodné protřepat.

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

Forever Living proteinová směs (syrovátkový prášek, izolovaný sójový protein a kaseinát vápenatý), *kakao, fruktóza, přírodní a umělé příchutě, guarová guma, sójový olej, vitamin A (palmitát), pantotenan vápenatý, vitamin D3, kyselina askorbová (vitamin C), d-alfa-tokoferylacetát, sójový lecitin, niacinamid, oxid zinečnatý, pyridoxinhydrochlorid (vitamin B6), tiaminhydrochlorid (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), kyselina listová, biotin, jodid draselný, betakaroten, pivní kvasinky, chrómové kvasinky, selenové kvasinky, spirulina, kyanokobalamin.

Mohlo by Vás zajímat