Ultra Vanila – proteinový nápoj nové generace

Ultra Vanila – proteinový nápoj nové generace

Cena s 15% slevou
685,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
806,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

 

Cena za jednu dávku přípravku
cena bez slevy 36 kč s DPH
cena se slevou 15% 30 kč s DPH
cena se slevou 30% 25 kč s DPH

* cena při kurzu EUR /25 Kč

 

  • Speciálně vyvinutá patentovaná sojová směs pro nejefektivnější budování vaší svalové hmoty

Sója je z rostlinných produktů vůbec tou nejhodnotnější bílkovinou pro lidský organismus. Má vysokou biologickou hodnotu, což znamená, že se svými vlastnostmi přibližuje bílkovinám tvořeným samotným člověkem a obsahuje tak všechny aminokyseliny, které si člověk neumí sám vytvořit, a to ve správném poměru. Má tak zároveň vysokou míru vstřebatelnosti, což je základ pro úspěšný transport aminokyselin do svalů, kde pak působí v kombinaci s fyzickým vytížením anabolicky (růstově). Dodává svalstvu také mnohem více energie a oddaluje tedy nastupující únavu.

  • Dávka aminoteinu pro optimální vstřebávání aminokyselin – více stavebních prvků pro růst vašich svalů

Aminotein je směs enzymů speciálně vyvinutých pro štěpení bílkovin na jednotlivé prvky aminokyselin, čímž tak ještě více pomáhá trávicímu ústrojí člověka k výslednému optimálnímu vstřebávání těchto látek do krve (->svalů). Dokonce bylo dokázáno, že tento rozklad aminokyselin provádí efektivněji než náš organismus.  Co to tedy pro vás znamená – ještě více energie ve svalech pro jejich úspěšný, rychlý a také zdravý růst. Navíc je samotný aminotein dalším zdrojem cenných vitamínů a minerálních látek nezbytných pro dostatek energie při sportu.

 
  • 100% přírodní – v jedné dávce skvělých 50% DDP nejdůležitějších vitamínů a minerálů

V dnešní době je mnohdy obtížné tělo optimálně vyživit normální stravou. Ultra Vanila představuje vysoce koncentrovanou zásobárnu všech nejdůležitějších vitamínů a stopových prvků, potřebných zejména po stránce fyzického vytížení. Jsou jimi například:

Vápník Zlepšuje spolupráci mezi jednotlivými svaly a nervy při pohybu,takže Vám umožní zefektivňovat dynamiku vašeho pohybu. Zároveň dokáže odbourávat tukové buňky a pomůže Vám tak při budování vysněné atletické postavy.
Zinek Podporuje přeměnu bílkovin a podílí se tedy na úspěšné dopravě aminokyselin přesně tak, kde jsou pro budování svalstva potřeba. Přírodní zinek je také lépe vstřebatelný než ten z živočišné potravy.
Vitamín C Tento silný antioxidant urychluje regeneraci organismu po fyzickém zatížení. Je potřeba jej každodenně doplňovat,protože se v organismu neukládá. Jeho potřeba stoupá s mírou zatížení.
Hořčík Zlepšuje nervosvalovou spolupráci a působí tak prevetivně proti svalové křeči.
B- komplex Vitamíny skupiny B jsou nesmírně důležité pro vytváření potřebné energie ke svalovému výkonu a jeho následné rychlé regeneraci. Zároveň vaše svaly anabolizují při námaze a umožňují tak potřebný svalový růst.
Kyselina listová Působí podpůrně při tvorbě tělesných bílkovin a tím tedy pozitivně na svalový růst.
  • Skvělá chuť vanilky

Nejen, že je Ultra Vanila velice účinným preparátem, na rozdíl od většiny proteinových doplňků také skvěle chutná. Ani byste nepoznali, že jde o doplněk stravy, chutí se podobá vanilkovému koktejlu v restauraci.

Náš Tip

Rozmixováním jednoho celého banánu do koktejlu Ultra Vanila zvýšíte jeho účinek na budování svalové hmoty. Kromě důležitého draslíku, který je v banánech hojně obsažen, je banán skvělým zdrojem rychlých sacharidů, které jsou po fyzickém výkonu nezbytné pro rychlý transport aminokyselin do svalů.

 

Kombinací Ultra Vanila a jednoho banánu tak pro své svaly získáte až 50% potřebných rychlých sacharidů.

Víte, že pro pro efektivní růst a regeneraci svalové hmoty je potřeba do dvou hodin po tréninku příjmout alespoň 1g/kg "rychlých cukrů"?

 

Doporučujeme užívat v kombinaci s přípravkem Argi+

OBSAH

525 g

1 dávka 25 gramů

DÁVKOVÁNÍ

Smíchejte 1 odměrku Lite Ultra s 300 ml nízkotučného mléka (používejte odměrku, která je součástí balení.) Pro lepší chuť smíchejte s drceným ledem nebo ovocem. Před každým použitím je vhodné protřepat.

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

Forever Living proteinová směs (syrovátkový prášek, izolovaný sójový protein a kaseinát vápenatý), fruktóza, přírodní a umělé příchutě, guarová guma, sójový olej, vitamin A (palmitát), pantotenan vápenatý, vitamin D3, kyselina askorbová (vitamin C), d-alfa-tokoferylacetát, sójový lecitin, niacinamid, oxid zinečnatý, pyridoxinhydrochlorid (vitamin B6), tiaminhydrochlorid (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), kyselina listová, biotin, jodid draselný, betakaroten, pivní kvasinky, chrómové kvasinky, selenové kvasinky, spirulina, kyanokobalamin.