Vision - oční výživa s výtažky z borůvek

Vision - oční výživa s výtažky z borůvek

Cena s 15% slevou
517,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
608,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Zrak je cenný smysl, o který často zapomínáme pečovat
  • FOREVER VISION je výživový doplněk, který obsahuje borůvky, lutein a zeaxantin, spolu se silnými antioxidanty
  • Borůvky podporují zrak a zlepšují krevní oběh
  • Lutein chrání sítnici oka

 

 

 

OBSAH

60 tablet

 

DÁVKOVÁNÍ

Dvě tablety denně jako doplněk výživy.

 

CELÝ POPIS

   Zrak je cenný smysl, protože ho nemůžeme považovat za samozřejmý. I když možná užíváme výživové doplňky, abychom zlepšili své celkové zdraví, častokrát zapomínáme právě na zrak, který je velmi důležitý a je nutné ho posilovat.

   FOREVER VISION je výživový doplněk, který obsahuje borůvky, lutein a zeaxantin, spolu se silnými antioxidanty a jinými výživnými látkami. Borůvky, které jsou velmi oblíbené, podporují zrak a zlepšují krevní oběh, důležitý i pro oči. Lutein (karotenoid), který se běžně nachází ve většině ovoce a zeleniny, chrání sítnici oka. Zeaxantin a astaxantin jsou další karotenoidy, které jsou také důležité pro zdraví našich očí. Dvě tablety FOREVER VISION denně jsou nejjednodušším způsobem, který vám pomůže vidět stále jasně do budoucnosti.

 

SLOŽENÍ

provitamín A (beta-karoten), vitamin C (kys. askorbová), vitamin E (d-alfa tokoferyl sukolnát), zinek (citrát), měď (glukonan měďnatý), borůvkový extrakt (standardizovaný na 25 % antocyanin), cystein (n-acetyl cystein), měsíčkový extrakt, lutein, zeaxantin, astaxantin (z moř. řas), resveratrol (kořen). Ostatní složky: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl kroskarmelcelulózy, kyselina stearová, oxid křemičitý

Mohlo by Vás zajímat