Vit♀lize pro ženy - zmírnění PHZ

Vit♀lize pro ženy - zmírnění PHZ

Cena s 15% slevou
732,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
861,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

 

  • zmírnění Projevu Hormonálních Změn
  • patentovaná rostlinná směs obsahuje jablečný prášek, mučenku a plod schizandry
  • podporuje hormonální rovnováhu, abyste se vždy cítila sama sebou
  • speciálně navržena s ohledem na potřeby žen
  • patentovaný a klinicky testovaný brusinkový prášek

 

Nepohodlí kvůli PMS, menopauze nebo ne zcela optimální funkci močových cest může být spojeno s hormonálními změnami a zvláštními potřebami výživy. Přírodní směs ovoce, bylin, vitaminů a minerálů bohatých na antioxidanty v doplňku pro vitalitu žen.

Vit♀lize™ je speciálně navržena s ohledem na potřeby žen.

 

Patentovaná směs bylin

Vit♀lize™ obsahuje patentovanou směs rostlin včetně jablečného prášku, mučenky a plodů schizandry. Každá z těchto rostlin byla po staletí využívána k vyrovnávání hladin hormonů a na podporu celkového zdraví a pohody.

 

Podívejte se na video o tomto výrobku ZDE

 

Tyto rostliny jsou pak zkombinovány s klinicky testovaným brusinkovým práškem, který je vyroben patentovaným procesem zintenzivňujícím přirozené výhody celých brusinek. Tato jedinečná forma brusinek spojuje patentovanou technologii, která chrání brusinky před zničením zažívacími kyselinami v žaludku, čímž dodává živiny dolnímu gastrointestinálnímu traktu, kde mohou být postupně vstřebávány.

 Jedinečná směs živin

Vit♀lize™ obsahuje i směs živin speciálně navržených a vyvážených na podporu zdraví a hormonální rovnováhy žen. Hořčík, vitamin C a B vitaminy jsou nezbytné pro tvorbu hormonů, ale tyto důležité živiny jsou i lehce vyčerpávány stresem a běžnými léky včetně antikoncepce a hormonální substituční terapie.

Tyto vitaminy jsme zkombinovali s patentovanou formulí železa a vápníku, dvěma důležitými minerály pro zdravý kardiovaskulární systém a zdravé kosti žen. Tyto živiny byly správně vyvážené, aby poskytovaly plnou podporu.

 

OBSAH

60 tablet

DÁVKOVÁNÍ

Dvě tablety 2x denně

 

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

 

 

OSTATNÍ SLOŽKY:
Mikrokrystalická celulóza, hydroxypropyl- methylcelulosa, kyselina stearová, síťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin,   sodná sůl karboxymethylcelulózy, dextriny, dextróza, triglyceridy se středně dlouhým  řetězcem, citrát  vápenatý.

 

gallery.foreverliving.com/gallery/CZE/download/products/375_Vitolize_Womens_CZ.pdf

 

Mohlo by Vás zajímat