*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

02 - Detoxikace a její význam

Detoxikace a snižování váhy

Detoxikace, neboli očista těla od škodlivých látek, je velice prospěšná. Zbavuje tělo jedů, bakteriálních a virových ložisek, hlenů, usazenin, látek vzniklých při metabolickém procesu, mrtvých buněk, "éček", barviv atd.  Naše tělo se díky ní stává zdravější.

Detoxikace a její význam

Detoxikace působí preventivně i léčebně, je základním předpokladem udržení a obnovy zdraví. Dokáže podpořit obranyschopnost organismu, ale i snížit únavu, stres, váhu nebo navodit pocit klidu a harmonie.

Zdravý organismus by měl být schopen zbavit se všech škodlivých látek sám, ale bohužel žijeme v době, kdy jsme škodlivými látkami ohroženi až přespříliš, takže je třeba organismu pomoci.  Chcete-li vyzkoušet detoxikační program, který opravdu funguje, vyzkoušejte Program Clean 9.

clean_9_2

Detoxikace a hubnutí

Detoxikace se nejen stará o zdraví těla, ale působí také jako spouštěč procesu vedoucího ke snížení tělesné hmotnosti.  Dokonce lze říci, že hubnutí bez detoxu je téměř nemožné. Proč? Jsou-li játra zatížena toxiny, dochází ke zpomalení metabolismu, zanesená střeva (nános v trávicím systému může vážit až několik kilogramů) mají za vinu snížené vstřebávání vitamínů a minerálů, v mezibuněčných prostorech se vlivem nesprávného životního stylu usazuje sůl a v těle je pak zadržována voda. Toxiny v tukových buňkách mají za vinu obtížnější spalování tuku.

Detoxikace pomocí programu Clean 9 si umí se všemi těmito problémy poradit. Navíc, dokáže člověku usnadnit změny, které potřebuje udělat ve svém dosavadním stravování. Jako příjemný bonus lze vnímat fakt, že není třeba bát se tzv. jo-jo efektu. Tělo je totiž během detoxikace Programem Clean 9 vyživováno a není trápeno žádnou hladovkou.

Pro začátek detoxikace je ideální jaro a podzim, provádět ji však můžete kdykoliv. Neměli byste však trpět výraznějšími zdravotními potížemi ani příliš velkým stresem.
 

Hubnoucí a detoxikační program (vanilka) - Clean 9clean9_2

  • optimální kombinace detoxikace a výživy
  • rychlé a zdravé hubnutí bez hladovění
  • rychlá redukce přebytečných kil
  • neskutečný přísun energie
  • odplavení škodlivin z těla
  • nastartování organismu k dalšímu spalování tuků
  • zamezení zpětnému JO-JO efektu