*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Gin Chia - ženšen se zlatou šalvějí

 
  • 1 z 2
 

Forever Gin-Chia kombinuje zlatou šalvěj ze západu a žen-šen z východu. Je vynikajícím zdrojem omega-3 mastných kyselin, přírodních antioxidantů a dietní vlákniny. Podporují životní sílu, vytrvalost a oběhový systém.

Běžná cena 534 Kč
Ušetříte 77 Kč (–14 %)
457 Kč / ks    
Kód produktu 047
Kategorie Vitamíny a minerály
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

 

  • Forever Gin-Chia  kombinuje zlatou šalvěj ze západu a žen-šen z východu
  • Je vynikajícím zdrojem omega-3 mastných kyselin, přírodních antioxidantů a dietní vlákniny
  • Jedná se o kompletní protein, který má přiměřenou rovnováhu esenciálních aminokyselin
  • Podporují životní sílu, vytrvalost a oběhový systém
  • Obsahuje vitaminy A, B1, B2, C a D, a rovněž tiamin, riboflavin, vápník, železo, sodík, draslík, zinek, měď, hořčík, mangan a přírodní papriku

Zkombinovali jsme dvě historické byliny: zlatou šalvěj ze západu a žen-šen z východu a vytvořili moderní zázrak - Forever Gin-Chia. Ať tato účinná kombinace bylin vrátí vašemu tělu to, o co ho obírá uspěchaný způsob života! Zlatou šalvěj, nebo severoamerickou chiu, používali jihozápadní Indiáni v USA celá staletí pro její životodárné vlastnosti. Zlatá Chia obsahuje ze všech plodin nejvyšší procento polonasycených mastných kyselin. Je vynikajícím zdrojem omega-3 mastných kyselin, přírodních antioxidantů a dietní vlákniny. Obsah proteinů v Chie je vyšší než v jiných obilovinách.

Porovnejte 19-23% proteinů v Chie s pšenicí, kukuřicí, rýží, ovsem a ječmenem. A na rozdíl od jiných obilovin je to kompletní protein, má přiměřenou rovnováhu esenciálních aminokyselin. Je to také účinný antioxidant. Žen-šen (Ginseng) je legendární pro své tonizační vlastnosti a vysloužil si mezi orientálními uživateli jméno “král tonik”. Obsahuje jedenáct hormonů podobných saponinů, které dělají ze žen-šenu adaptogen (sloučenina, která přizpůsobuje své účinky potřebám těla). Žen-šen je také účinný antioxidant.

Společně tyto vzácné byliny obsahují vitaminy A, B1, B2, C a D, a rovněž tiamin, riboflavin, vápník, železo, sodík, draslík, zinek, měď, hořčík, mangan a přírodní papriku. V této kombinaci podporují životní sílu, vytrvalost a oběhový systém.

Přečtěte si více o tomto produktu!

OBSAH

100 tablet

DÁVKOVÁNÍ

1 tableta třikrát denně

Složení Zlatá šalvěj, žen-šen (81 mg v jedné tabletě), kyselina askorbová (vitamin C), Forever Nutri-Blend (med, izolovaný sójový protein), přírodní citronová příchuť, capsicum (kajenská paprika).