*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 15% slevy.

Vision - oční výživa s výtažky z borůvek

 
 

Náš zrak je cenným smyslem, proto je potřeba o něj pečovat. Tyto tablety obsahují borůvky, lutein a zeaxantin, a také superantioxidanty a další výživné látky, které vám pomohou vidět jasně i v budoucnu.

Běžná cena 650 Kč
Ušetříte 98 Kč (–15 %)
552 Kč / ks    
Kód produktu 235
Značka Forever Living Products
Webová stránka značky foreverliving.com/retail/...
Kategorie Vitamíny a minerály
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 15% slevy.
Registrace a nákup s 15% slevou ZDE.

  • Zrak je cenný smysl, o který často zapomínáme pečovat.
  • FOREVER VISION je výživový doplněk, který obsahuje borůvky, lutein a zeaxantin, spolu se silnými antioxidanty.
  • Borůvky podporují zrak a zlepšují krevní oběh.
  • Lutein chrání sítnici oka.

Zrak je cenný smysl, protože ho nemůžeme považovat za samozřejmý. I když možná užíváme výživové doplňky, abychom zlepšili své celkové zdraví, častokrát zapomínáme právě na zrak, který je velmi důležitý a je nutné ho posilovat.

FOREVER VISION je výživový doplněk, který obsahuje borůvky, lutein a zeaxantin, spolu se silnými antioxidanty a jinými výživnými látkami. Borůvky, které jsou velmi oblíbené, podporují zrak a zlepšují krevní oběh, důležitý i pro oči. Lutein (karotenoid), který se běžně nachází ve většině ovoce a zeleniny, chrání sítnici oka. Zeaxantin a astaxantin jsou další karotenoidy, které jsou také důležité pro zdraví našich očí. Dvě tablety FOREVER VISION denně jsou nejjednodušším způsobem, který vám pomůže vidět stále jasně do budoucnosti.

OBSAH

60 tablet

DÁVKOVÁNÍ

Dvě tablety denně jako doplněk výživy.

Složení provitamín A (beta-karoten), vitamin C (kys. askorbová), vitamin E (d-alfa tokoferyl sukolnát), zinek (citrát), měď (glukonan měďnatý), borůvkový extrakt (standardizovaný na 25 % antocyanin), cystein (n-acetyl cystein), měsíčkový extrakt, lutein, zeaxantin, astaxantin (z moř. řas), resveratrol (kořen). Ostatní složky: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl kroskarmelcelulózy, kyselina stearová, oxid křemičitý
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.