*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Forever Marine Mask™

 
  • 1 z 3
 

Vaše pleť si zamiluje výjimečnou kvalitu přírodních složek obsažených v pleťové masce Forever Marine Mask!

Běžná cena 560 Kč
Ušetříte 31 Kč (–6 %)
529 Kč / ks    
Kód produktu 234
Kategorie EXKLUZIVNÍ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

  • pročistí vaši pleť do hloubky a poskytne jí hydrataci,
  • obsahuje přírodní minerální látky z moře,
  • lehce aplikovatelná, zlepšující kvalitu pleti.

 

Po dlouhém a těžkém dni v práci nebo po sportování může být vaše pleť suchá a nevýrazná. Přidáním vláhy a hlubokým pročištěním znovu obnovíte její kvalitu, hebkost a přirozenou strukturu. Forever Marine Mask pročistí vaši pleť do hloubky, přičemž ji vyhladí pomocí přírodních minerálních látek z moře a zlepší její kvalitu díky hydratačním vlastnostem aloe vera, medu a výtažku z okurek. Tato lehce aplikovatelná, hluboce čistící maska zanechá vaši pleť svěží a revitalizovanou. Vaše pleť si zamiluje výjimečnou kvalitu přírodních složek obsažených v pleťové masce Forever Marine Mask!

Obsah 113 g
Dávkování Po důkladném umytí obličeje rozetřete Forever Marine Mask v dostatečném množství pohybysměrem nahoru k vnějším obrysům obličeje, na celý obličej, kromě očí. Nechte ji 15–20 minut schnout, potom ji umyjte teplou vodou a tampónem. Pro lepší výsledek a důkladnější pročištění pleti aplikujte aspoň dvakrát týdně.
Složení Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel - 28,8% hmotnostních), Water, Bentonite, Glycerin, Honey, Kaolin, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Sea Kelp (Macrocystis Pyrifera) Extract, Rosemary (Rosmarinus Officinalis) Extract, Cucumber (Cucumis Sativus) Extract, Tocopherol (Natural Vitamin E), Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Methylparaben, Fragrance.
Upozornění Zabraňte kontaktu s očima. V případě podráž-dění si oči vypláchněte vodou. Pokud podráž-dění přetrvává, přerušte používání výrobku a kontaktujte svého lékaře.