Balzám po holení

Balzám po holení

Cena s 15% slevou
389,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
458,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • GENTLEMAN´S PRIDE je balzám po holení nevysušující pokožku
  • Obsahuje speciální kondicionéry k uklidnění pokožky
  • Bezalkoholová směs lubrikantů a zvhlčvačů
  • Uklidňuje a oživuje pokožku po holení
  • Obsahuje směs bohatých zvláčňujících a zlhčovvacích složek a emulgátorů
  • Zanechává pocit svěžesti a jemnosti
  • Obsahuje rozmarýn lékařský a heřmánek pravý
  • Může se požít kdykoliv k utišení pokožky po podráždění žiletkou nebo po nadměrném vystavení pokožky slunci či větru

 

 

OBSAH

118 ml

DÁVKOVÁNÍ

Aplikujte podle potřeby po holení nebo po vystavení pokožky nepříznivým povětrnostním podmínkám.

 

CELÝ POPIS

   Když se chirurgicky ostrá žiletka pohybuje po pokožce, často zasáhne hlouběji, než by měla, způsobí tak zářezy nebo škrábance a pokožka je suchá a podrážděná. Běžné pěny a krémy často obsahují povrchově aktivní látky, které přispívají k vysušování vnější vrstvy pokožky. Společnost Forever Living po několik roků vyvíjela dokonalý prostředek po holení, přičemž se snažila vyhnout složení, které je na bázi alkoholu, vysušující pokožku a dráždící drobná poranění. Nyní je dostupný ve formě hedvábně hladkého balzámu, který jako kondicionér uklidňuje a oživuje pokožku po holení nebo po vystavení pokožky nepříznivým povětrnostním podmínkám.

   Stabilizovaný aloe vera gel je tím správným řešením, zvláště díky mixu bohatých zvláčňujících a zvlhčovacích složek a emulgátorů. Jeho složení bez obsahu alkoholu obsahuje také speciální kondicionéry k uklidnění pokožky, jako je např. rozmarýn lékařský a heřmánek pravý. Ačkoli tento přípravek nazýváme after-shave, je možné ho použít kdykoliv k utišení podráždění žiletkou, nebo po nadměrném vystavení pokožky slunci či větru. Muži si určitě tento vynikající balzám po holení oblíbí pro pocit svěžesti, čistoty a jemnosti, který zanechává.

 

SLOŽENÍ

Stabilizovaný gel z aloe vera, deionizovaná voda, makrogol-1000-metylglukoseskvistearát, etylhexylpalmitát, polyakrylamid, C 13-14 izoparafin, lauro-makrogol 350, dimetikon, glycerolstearát, makrogolmonostearát, hyaluronát sodný, etylhexyl-P-dimetylaminobenzoát, tokoferol-alfa-acetát, retinylpalmitát, kyselina askorbová (vitamin C), alantoin, extrakt rozmarýnu, extrakt heřmánku pravého, imidazolidinylurea, metylparaben, propylparaben, vůně.