*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Velkoobchod

Chtěli byste vyzkoušet více výrobků Foreveru?

Plánujete pravidelné nákupy pro sebe, známé i svou rodinu?

Pokud ano, je právě pro Vás ideální zaregistrovat se a využít IHNED 5% slevy (min. nákup 1650,- Kč). Online registrační formulář ZDE.

Při pravidelných nákupech DOPORUČUJEME využít 30% slevy, viz níže.

Postup při nákupu s 30% slevou

Pro uplatnění slevy 30 % je nejprve nutné se zaregistrovat. Máte 2 možnosti, jak této slevy dosáhnout.

DOPORUČUJEME!

1) Slevu můžete začít využívat, až po zakoupení startovacího balíčku ( Velká sada nejžádanějších výrobků nebo Výběr 30 výrobků a materiály) v hodnotě cca 11 500,- Kč.  Nebo nákup 2 menších zvýhodněných balíčků (Osobní balíček výrobků pro rodinu nebo Malá sada nejžádanějších výrobků), každý v hodnotě cca 5 800,- Kč.

2) Koupě extra výhodného balíčku "Start your yourney pack" v hodnotě cca 9500 Kč, po kterém automaticky získate slevu 30 % na další nákupy.

3) Po jednorázovém nákupu výrobků dle vašeho výběru v hodnotě cca 12 000 Kč. Je potřeba nákup za min. 2cc body. Každý produkt má bodové ohodnocení, viz klientská sekce.

Nákup produktů se slevou můžete využívat pro vlastní osobní spotřebu nebo jako prodej za provizi. Pro více informací nás kontaktujte na info@ialoe.cz.

Tato sleva Vám zůstane NAVŽDY. To znamená, že i kdybyste si například rok nebo déle nic neobjednali, stále Vám tato sleva zůstane.

Nemusíte plnit ani žádné měsíční ani roční objemy prodeje.

Rozšiřujeme tým spolupracovníků!

  • Máte zájem o aktivní distribuci jedinečných výrobků z Aloe Vera od společnosti Forever, která je největší pěstitel a distributor produktů z aloe vera?
  • Ideální pro bývalé distributory Oriflame, Avon lady, Amway a podobných MLM => Nabízíme zcela jiné podmínky spolupráce a zcela jiné ohodnocení!
  • Nemusíte plnit žádné měsíční, čtvrtletní ani roční objemy prodeje.
  • Nemusíte kupovat předražené vstupní materiály ani vkládat vstupní poplatky.
  • Jedná se o férovou společnost, kdy můžete pracovat i na základě doporučení, kdy si zákazníci mohou nakoupit produkty sami přes Vaše ID číslo!

 

Nabízíme:

  • nadstandardní finanční ohodnocení - od první dosažené pozice provizce 43 % z maloobchodního prodeje a 36 % provize z nákupu nového distributora!

 

Pro více informací mne prosím kontaktujte, rád sdělím podrobnosti.