*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Jak nakoupit se slevou?

NÁKUP BEZ REGISTRACE:

Nákup bez slevy (nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci)

U Vámi vybraného produktu klikněte na tlačítko "koupit". Budete přesměrování do centrálního eshopu společnosti Forever Living Products. U této varianty nelze uplatnit nákup na dobírku, pouze platba předem (platební karta, internetové bankovnictví).

NÁKUP S REGISTRACÍ:

Nákup s 5% slevou (objednávka nad 1 650,- Kč)

1. Vyplňte registrační formulář. Klikněte ZDE. *

2. Na email obdržíte přihlašovací údaje do klientské sekce na webu www.flp.cz. Po registraci se můžete přihlásit do klientské sekce na tomto webu www.i-aloe.cz v horním menu vpravo "přihlášení".

3. Druhá varianta je se přihlásit přímo na stránkách www.flp.cz v pravém horním rohu "Forever Business Owner Přihlášení". Po příhlášení do centrálního e-shopu si nejprve změňte jednorázové heslo na Vámi zvolené heslo a poté můžete uskutečnit Váš nákup v sekci „NAKOUPIT NYNÍ“ (v horním menu).

4. Platba předem i možnost platby na dobírku.

* Registrací se k ničemu nezavazujete. Nejsou zde žádné registrační poplatky ani žádný povinný první nákup. Jednoduše si nakoupíte, až budete chtít.

VELKOOBCHOD - nákup s 30% slevou

Při koupi extra výhodné startovací sady "Start your yourney pack" nebo při součtů nákupů nad cca 12 000,- Kč provedených v jakýchkoliv 2 po sobě jdoucích měsících získáváte slevu 30 % na všechny další objednávky nad 1 650,- Kč. Veškeré objednávky musí být provedeny v klientské sekci. Více informací ZDE.

Doprava a dodací podmínky

Zboží po celé České republice je zasíláno službou PPL. Výše poštovného činí 114 Kč s DPH, výše doběrečného (pouze registrovaní zákazníci) činí 30 Kč s DPH. Dodací lhůta Vám bude sdělena na Váš e-mail při ověřování Vaší objednávky (zpravidla následující den od přijetí platby). Doprava zdarma při objednávce nad 5000,- Kč.

Neregistrovaní zákazníci nemohou uplatnit platbu na dobírku, platba je možná pouze předem (platba kartou nebo platba převodem na účet).

Zboží lze vyzvednout i osobně na pobočce v Praze - poštovné je však nutno uhradit.