*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

7. Nový distributor

„Nový distributor FLP?“

Abyste snáze pochopili celý systém podnikání s FLP v reálném prostředí, připravili jsme si pro vás několik kapitol, ve kterých vás naše smyšlená postava distributora Františka provede všemi základními fázemi možného způsobu podnikání s FLP. Ukážeme si všechny kroky nutné k dosažení všech pozic v marketingovém plánu FLP, představíme si ty nejzajímavější produkty společnosti a spočítáme si také možné provize a odměny vyplývající z ukázkových prodejů. 

Novým distributorem se každá osoba stává okamžikem registrace u společnosti FLP.

K tomu postačí pomocí tohoto odkazu nebo jednoho z mnoha odkazů pro registraci na stránkách www.i-aloe.cz přejít přímo do registračního formuláře na oficiálních stránkách společnosti Forever Living Products, kde se vyplněním a odesláním svých osobních údajů ihned stáváte novým nezávislým distributorem FLP a navíc získáváte 15% doživotní slevu na všechny výrobky společnosti FLP.

Nyní začněme ukázkovým příběhem našeho budoucího distributora Františka, který se o výhodách marketingového plánu FLP dozvěděl a rozhodl se vstou24pit do tohoto výhodného podnikání. Přes registrační odkaz na stránkách www.i-aloe.cz provedl svoji registraci. V tomto okamžiku získal nejen zmíněnou 15% doživotní slevu na celé portfolio výrobků FLP, ale navíc již může sdílením a šířením dobrého jména výrobků společnosti profitovat z nákupů lidí, kterým o produktech FLP řekl.

Společnost FLP Františkovi nabízí 15% provizi z nákupů těchto lidí, této provize může dosáhnout dvojím způsobem:

1.Provize z nákupu nového distributora (registrovaný zákazník FLP)

Každý nový zákazník, kterého František k nákupu výrobků přivede, se může pro získání doživotní 15% slevy na všechny produkty FLP zdarma registrovat na oficiálních stránkách http://www.foreverliving.com/ a v kolonce informace o sponzorovi vyplní Františkovo jméno nebo identifikační číslo jakožto osobě, která jej ke koupi výrobků nebo jako budoucího podnikatele FLP přivedla. Takové formě spolupráce říkáme sponzorství a od toho okamžiku se František stává osobním sponzorem nového distributora. Takové osobní sponzorství je pro budoucí vývoj Františkova podnikání velmi důležité, protože zákazník, kterého nyní sponzoruje, mu svými nákupy a dalším budováním sítě může přinést další partnery, ze kterých bude František v budoucnu profitovat.

Ze samotné registrace nového zákazníka FLP nemá František žádnou provizi, ovšem z jeho nákupů mu společnost vyplatí 15% provizi (tzv.NDP profit), a to z koncové(maloobchodní) ceny zakoupeného produktu. To znamená, že pokud si takový nový registrovaný distributor zakoupí například Aloe Vera Gel, který stojí v koncové ceně cca 600 kč, tak za takový nákup František získá provizi ve výši 90 Kč.

2.Provize z nákupu koncového zákazníka (neregistrovaný zákazník FLP)

Pokud se Františkův zákazník nechce u FLP zaregistrovat a nevadí mu nakupovat za maloobchodní ceny, tak jediným způsobem, jak může František získat z nákupů takového zákazníka provizi ve výši 15%, je využít možnosti vytvoření vlastní webové stránky s nabídkou produktů FLP. Taková internetová stránka je automaticky provázána s oficiálním e-shopem FLP, takže pokud si koncový zákazník výrobek koupí přes Františkovu webovou stránku, tak takový nákup informační systém FLP pozná a připíše Františkovi 15% provizi z maloobchodní ceny. František může přímo využít nabídky společnosti a již hotovou webovou stránku si s vlastní internetovou doménou pronajmout. Může si samozřejmě vytvořit svou vlastní webovou stránku a tu si nechat s e-shopem FLP propojit.

Registrací u FLP František položil základ svého úspěšného podnikání a nyní podniká všechny kroky potřebné k tomu, aby postoupil na další úroveň našeho marketingového plánu, a sice na pozici Asistenta supervizora.

Pokračujte v příběhu další kapitolou, která Vám již prakticky a detailněji ukáže možnosti, jak dosáhnout pozice Asistenta supervizora a začít budovat svůj byznys naplno.

Registrujte se zdarma již nyní a získejte 15% doživotní slevu na produkty FLP

Kontaktujte nás a získejte další podrobné informace o našem programu