*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

3. Síťový marketing s FLP

Vítejte v kapitole "Síťový marketing s FLP"

Lidé už zkoušeli mnoho výrobků a systémů. Dnes už chtějí kvalitu a jistotu. Nechtějí již riskovat a zároveň ani ztrácet čas zjišťováním, co je dobré a co špatné nebo co funguje a co ne.

Kvalita a jistota - to je právě to, co FLP nabízí. Ověřený systém. Lidé tyto výrobky kupují opakovaně a dlouhodobě již více než 30 let, a právě proto má podnikání s FLP stále takovou perspektivu!

Celý systém podnikání s FLP je postaven na síťovém (multilevel, network) marketingu, který je právem označován jako systém budoucnosti a zároveň je nejrychleji se vyvíjejícího odvětví v současnosti. Vyučuje se na všech prestižních univerzitách po celém světě a celosvětově slaví také úspěchy. Je to odvětví, které má dlouhodobou perspektivu.

Odbornost + etika + multiplikace  =  100% úspěch

V oblasti síťového marketingu FLP spolupracuje s jedním z největších světových odborníků - panem Michaelem Strachowitzem. Tento němec se věnuje tomuto oboru více jak 30 let a školí ty nejlepší distributory na světě. Jeho zkušenosti FLP předává do celého týmu a proto je firma tak úspěšná. Systém vás naučí to, co máte v každém momentu své kariéry dělat, takže si budete opravdu jisti, že v tom nikdy nebudete sami. Právě díky vzdělávacímu přístupu k podnikání patří FLP mezi 10 největších firem v oblasti síťového marketingu na světě.

15

Nikdy v tom nebudete sami!

Síťový marketing s FLP je marketing velmi etický, což je pro naši firmu vůbec ten nejstěžejnější pilíř potřebný pro úspěšné budování obchodu a další expanzi napříč trhem.

Síťový marketing s FLP vám umožní získat úžasné finanční příjmy díky násobení společné práce a úsilí při budování podniku. Prostřednictvím síťového marketingu můžete pracovat s ostatními na dosažení společného cíle – finanční jistoty

Když spolupracujete s ostatními, energie a úspěch, které vytváříte, se budou násobit a růst, až dokud vám toto spojenectví nepřinese finanční odměny, o jakých se vám dosud ani nezdálo.

Ještě nikdy nebyl vhodnější čas na to naučit se být zdravější a zároveň finančně nezávislý prostřednictvím síťového marketingu.

16Společnost Forever Living Products vám, jako většina firem v oblasti síťového marketingu, neslibuje, že nabudete pohádkového jmění přes noc a bez práce. Ne, svůj byznys si budete budovat pouze a jen díky ochotě a snaze se učit filozofii společnosti. Ta Vám za odměnu zaručí, že za svou snahu a ochotu budete postupem času odměňováni tak, jak jste si nikdy ve svém životě ani nepředstavili. V průběhu svého podnikání se nebudete radovat pouze z výsledků vaší práce a práce vašich partnerů, rovněž Vás potěší to, jak jste pomocí svého produktu dokázali změnit životy lidí kolem sebe. Právě díky tomu na sebe budete automaticky směřovat pozornost vašich budoucích zákazníků a tím si své podnikání ještě více zjednodušíte.

Pokračujte následující kapitolou, ve které Vám popíšeme základními rozdíly mezi fungováním network marketingu FLP a fungováním většiny běžných MLM společností. Dozvíte se zde tedy všechny výhody našeho systému podnikání, které vám většina firem v tomto odvětví neposkytne.

Registrujte se zdarma již nyní a získejte 15% doživotní slevu na produkty FLP

Kontaktujte nás a získejte další podrobné informace o našem programu