*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Obchodní podmínky

Základní ustanovení

1. Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) jsou vydané dle § 1751 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“)

Ing. Martin Štramberský

IČ: 01772295

se sídlem: Tolstého 8, Nový Jičín, 74101

zapsané: Městský úřad Nový Jičín

kontaktní údaje:

e-mail: info@i-aloe.cz

telefon: +420 773 666 188

web: www.i-aloe.cz (dále jen „prodávající“)

2. Tyto obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti prodávajícího a fyzické osoby, která uzavírá kupní smlouvu mimo svou podnikatelskou činnost jako spotřebitel, nebo v rámci své podnikatelské činnosti (dále jen: „kupující“) prostřednictvím webového rozhraní umístěného na webové stránce dostupné na internetové adrese www.i-aloe.cz (dále jen „internetový obchod“).

3. Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními těchto obchodních podmínek.

4. Tyto obchodní podmínky a kupní smlouva se uzavírají v českém jazyce

Objednávka

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
Místem dodání zboží je adresa dodání uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.

  • prostřednictvím svého zákaznického účtu, provedl-li předchozí registraci do systému Forever Living Products v internetovém obchodě,
  • vyplněním objednávkového formuláře v centrálním eshopu společnosti Forever Living Products, a to přes tlačítko "koupit" u jednotlivých produktů. Zákazník bude přesměrován do centrálního eshopu společnosti Forever Living Products.

 

Potvrzení elektronické objednávky

Po odeslání Vaší objednávky na našem internetovém obchodě obdržíte obratem na Váš zadaný e-mail potvrzení přijetí objednávky.

Způsoby dopravy

Doručení přepravní společností PPL

Dodací podmínky

Objednávka by měla být zpracována a odeslána na níže uvedenou adresu v průběhu následujících dvou pracovních dnů. Objednávky nejsou odesílány ani doručovány v sobotu, neděli a svátcích.

Zboží dodáváme po celé ČR. Poštovné (dle váhy objednaného zboží) je připočítáno k celkové částce již v objednávce.  Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího dnem dodání a zaplacení zboží.

Zásilková služba PPL

Rozváží zboží ve všední dny 8:00 – 18:00. Pokud Vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. Maximálně se zboží doručuje 2x, potom se již odesílá zpět na adresu prodávajícího. Výhodou je telefonický kontakt, kterým Vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

Záruční podmínky

Maloobchodní zákazníci mají možnost vrátit výrobky do 30 dnů se zárukou vrácení peněz.

Nakupování s kreditní kartou

Když si objednáte výrobky na této internetové stránce, musíme znát Vaše jméno, telefonní číslo, e-mailovou adresu, číslo Vaší kreditní karty, číslo CCV kódu a datum vypršení platnosti kreditní karty. Toto nám umožňuje vyřídit Vaši objednávku a průběžně Vás informovat o jejím stavu. Pro Vaši ochranu a bezpečnost jsou i v tomto případě všechny informace zašifrovány dříve, než jsou přeneseny internetem.

Neradi používáte V PROSTŘEDÍ INTERNETU vaši kreditní kartu?
Žádný problém. Zavolejte nám prosím na zákaznický servis na telefonní číslo +420 244 460 012 a my Vám pomůžeme zvolit si jiný, optimální způsob Vaší platby.

Uskutečnění nákupu prostřednictvím platby bankovním převodem

Pokud jste si při Vašem nákupu na ForeverLiving.com zvolili pro Vaši objednávku způsob platby bankovním převodem, pro kladné vyřízení této objednávky společností FLP se zavazujete ke korektnímu vyplnění všech náležitosti takové platby dle instrukcí uvedených ve specifikaci způsobu platby.

 V případě, že platba za objednané zboží a služby nebude připsána na bankovní účet FLP, který je uvedený ve specifikaci způsobu platby, do 5 pracovních dnů, vyhrazujeme si právo považovat takovou objednávku za neplatnou a stornovat ji. Neručíme ani neodpovídáme za případné škody, které Vám tímto stornováním objednávky vzniknou.

Registrace na stránky Foreverliving.com

Pro Vaše větší pohodlí a také v rámci poskytování speciálních uživatelských služeb, požadujeme Vaši registraci. Tato registrace je dostupná pro každého, kdo si přeje zakoupit výrobek - jako maloobchodní zákazník nebo jako distributor FLP. Při registraci do stránek ForeverLiving.com Vás žádáme, abyste nám poskytli své jméno, adresu, telefonní číslo, informace o kreditní kartě pro potřeby fakturace, informace potřebné pro zaslání výrobků, osobní nastavení týkající se výrobků a obecné demografické informace.

Uvedený typ informací používáme k tomu, abychom registrovaným uživatelům zjednodušili jejich návštěvu ForeverLiving.com:

a) Není nutné, aby pravidelní návštěvníci naší internetové stránky opakovaně zadávali osobní údaje při každé jejich návštěvě.
b) Aby byla návštěva internetové stránky v případě častých návštěvníků osobnější, budeme doporučovat produkty, které jste uvedli mezi Vašimi preferovanými, a na stránce Vás přivítáme Vaším jménem.
c) Přidáním své e-mailové adresy do našeho seznamu má návštěvník naší internetové stránky možnost přijímání e-mailových upozornění o speciálních nabídkách výrobků nebo jiných informací společnosti.