*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

5. Jak FLP funguje

Jako nezávislí distributoři FLP pracujeme ve dvou úrovních:

1.  UŽÍVÁME, INFORMUJEME, PRODÁVÁME
Sami užíváme produkty a dělíme se o naše poznatky s ostatními. Učíme lidi kolem sebe poznávat široce blahodárné účinky produktů FLP a tím si zajišťujeme opakovaný prodej našich zákazníků. To vše bez nutnosti administrace jejich objednávek či vlastního skladování výrobků, produkty si zákazníci objednávají sami přímo u společnosti FLP, my jako distributoři, za jejich nákupy získáváme provize a další odměny.

21

Každý kdo si koupí výrobky FLP má 100% garanci – 0% riziko. Má 30 dnů na to, aby si výrobky vyzkoušel. V případě, že s nimi nebude spokojen, může je vrátit a dostane zpět 100% vynaložených prostředků, a to i v případě, že výrobky kompletně spotřeboval. Stává se ale opravdu výjimečně, že by lidé produkty vraceli. Běžné je, že si naši zákazníci výrobky kupují opakovaně a dlouhodobě. Tato záruka je garantována v obchodní politice společnosti.

 2.  VEDEME, UČÍME, KOUČUJEME

Seznamujeme zájemce o podnikání s výhodami spolupráce a systematickým koučováním  budujeme svoji vlastní distribuční síť, za kterou nás společnost, dle výhod svého dokonale propracovaného marketingového plánu, odměňuje. Náš komplexní systém zaručuje metodu 100% úspěchu.

Jedna z nejlepších výhod pro navázání spolupráce s FLP spočívá v tom, že na nastartování podnikání nepotřebujete žádný vstupní kapitál. Samotná registrace je zcela zdarma, k ničemu nezavazuje a navíc okamžitě získáváte 15% slevu na všechny budoucí osobní nákupy u FLP.
FLP je tak jedinou významnou firmou v síťovém marketingu, která nemá žádné poplatky, povinné odběry, ani obnovovací poplatky.

Nemusíte zaplatit ani korunu, stanete se právoplatným členem a můžete si začít budovat vlastní firmu. Lidé už jsou nedůvěřiví k tomu, aby někde platili tisíce za vstup. 

U FLP to máte zadarmo!

Toto je fantastický nástroj. Nemusíte nic investovat a svobodně si zjistíte, zda by pro vás toto podnikání bylo, nebo ne.22

Vše v obchodní strategii FLP je navrženo pro váš úspěch. My poskytneme prvotřídní školení, skvělé pobídky a pravidelné schůzky. 

Snížíme na minimum vaši administrativní práci a kontrolu zásob produktů tak, abyste mohli trávit svůj čas tam, kde to má skutečný význam - s vašimi zákazníky. Vy už jen poskytnete své nadšení. S dobře vyškoleným, nadmíru motivovaným týmem distributorů, bude váš podnik stabilně růst, přinášet větší výdělky a přibližovat vás blíže k vašim snům. 

Pokračujte následující kapitolou, která Vám ukáže, jaký neskutečný potenciál má podnikaní s FLP v České republice.
Registrujte se zdarma již nyní a získejte 15% doživotní slevu na produkty FLP

Kontaktujte nás a získejte další podrobné informace o našem programu