*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

9.1. AS - 1. příběh

V minulé kapitole jsme si představili všechny výhody, které se vážou k pozici asistenta supervizora. Nyní si ukážeme první z možných variant, jak tohoto statutu dosáhnout.

Varianta č.1 - Zakoupení startovacího balíku v hodnotě 2cc

František dosáhne pozice asistenta supervizora ihned poté, co si osobně zakoupí produkty FLP v celkové hodnotě 2cc ve dvou po sobě následujících měsících. Obecně lze doporučit si v takovém případě zakoupit jeden ze tří cenově zvýhodněných business balíčků Touch of Forever, Touch TOP 10 nebo Clean and Lean Pack.

27

Business Pack Touch of Forever

Tyto startovací sady mimo cenově zvýhodněných produktů obsahují i velké množství propagačních materiálů a literatury, které bude František pro začátek svého podnikání s FLP potřebovat. Od svého sponzora si František nechal poradit, že nejoptimálnější bude zakoupit si business balíček Clean and Lean pack složený ze třech hubnoucí a detoxikační sad Clean 9. Ve svém okolí zná František spoustu lidí, kteří by vzhledem ke svým zdravotním problémům a nadváze takový produkt vyzkoušeli. František má jako zaregistrovaný distributor již nyní 15% slevu na nákup produktů u FLP, takže již s touto slevou sadu Clean 9 zakoupil. Tuto slevu může pro své koncové zákazníky použít jako jeden z argumentů, protože zákazníci obecně rádi slyší na cenová zvýhodnění.

Nyní František splnil všechny podmínky pro to stát se asistentem supervizora a okamžitě získává 30% osobní doživotní slevu na produkty FLP, rovněž jeho provize z maloobchodní sítě vzrůstá na 30% a především se mu otevírá první možnost se plnohodnotně zapojit do marketingového plánu společnosti a dosahovat svou aktivitou vyšších osobních výdělků a bonusů.

Je potřeba připomenout, že asistentem supervizora by se František stal i v případě, že by sám nic nenakoupil. V tom případě by potřebná bodová hodnota musela pocházet z nákupů Františkem osobně sponzorovaných distributorů a jejich sítí.To by Františka automaticky katapultovalo do pozice asistenta supervizora. V tomto případě by se ale Františkovi nepřipsala 30% doživotní sleva na produkty FLP, té dosáhne jedině osobním nákupem za 2cc.

Pojďme se nyní do následující kapitoly podívat na to, jak by prakticky taková varianta vypadala.

Registrujte se zdarma již nyní a získejte 15% doživotní slevu na produkty FLP

Kontaktujte nás a získejte další podrobné informace o našem programu