*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

2. O společnosti FLP

Vítejte v kapitole „O společnosti FLP?“

Dříve než Vám přiblížíme základní principy fungování našeho marketingového plánu, tak se v následujících kapitolách dozvíte více informací o tom, kdo společnost FLP je a co Vám touto jedinečnou příležitostí nabízí.

Kdo je FLP?

FLP je americká společnost Forever Living Products, která je největší pěstitelem, zpracovatelem a distributorem aloe vera na světě. Má 8 000 hektarů vlastních plantáží pro pěstování aloe. Vlastní celou řadu patentů na přírodní stabilizaci gelu z aloe, který je v mnoha ohledech vůbec tím nejkvalitnějším výtažkem z aloe vera na světě. Kvalita je garantována řadou certifikátů, ale hlavně osobní zkušeností miliónů lidí po celém světě. Rostlina Aloe je již po několik tisíciletí respektována pro svůj blahodárný vliv na dokonalé fungování lidského těla. Takový výrobek má obrovský potenciál. Prakticky každý ho potřebuje a každému by mohl pomoci.

13

Sídlo společnosti FLP v Arizoně

V Česku je společnost zatím málo známá, nicméně existuje již 34 let (od r. 1978) a přímé zastoupení má ve více než 150 zemích světa. Na této planetě neexistuje druhá firma v oblasti síťového marketingu, která by měla takový rozvoj a pokrytí!

Proč se FLP tak rozšířila?

Protože má fantastické výrobky, které lidé potřebují a geniální marketingový plán, který lidem umožňuje vydělat si peníze etickým způsobem.

Majitel firmy – pan Rex Maughan, měl na začátku dvě hlavní myšlenky:

  • posbírat ty nejlepší přírodní produkty na světě a nabídnout je lidem – což se mu podařilo.
  • vytvořit takový systém, který by umožnil lidem, kteří se k nám přidají vydělat si peníze. A to se mu podařilo také.

Produktová nabídka FLP zahrnuje výrobky pro zdraví, antiaging (boj se stářím) a wellness. Tyto obory jsou zajímavé samy o sobě a mají obrovskou perspektivu. FLP patří v těchto oblastech ke světové špičce a z mnoha hledisek je jasnou jedničkou.

Přestože světová ekonomika od roku 2009 procházela krizí, FLP jako jedna z mála společností měla a má stále růst. Proč? I když mají lidé méně peněz, i když jsou opatrnější na výdaje, do sebe a do svého zdraví jsou ochotni investovat. Zvlášť když zjistí, že jim nabízíme velmi kvalitní výrobky, které jim dokáží pomoci.

Dnes má FLP ve světě registrováno téměř 10 miliónů lidí. Mnoho z nich jsou finančně velmi úspěšní. 

14Odměňovací systém FLP je opravdu geniální. FLP je tedy firma s osvědčenými metodami podnikání, které fungují ve více než 150 zemích světa, a to díky zaujetí obyčejných lidí, kteří se dokázali rozhodnout správně a především v pravý čas. Za pomoci vlastní vůle sami sobě i ostatním prokázali odhodlání jít za svými sny.

 

Co Vám FLP v oblasti marketingu nabízí?

  • nástroj jak si vybudovat přivýdělek, finanční nezávislost a pasivní příjem
  • možnost vybudovat si vlastní podnikání
  • možnost osobního rozvoje díky propracovanému školícímu systému


Spolupracovat s FLP se dá různou formou – naplno, střední varianta, při zaměstnánímít podnikání jako přivýdělek.

Vše záleží na tom, v jaké jste situaci, kolik máte času a chuti. Záleží na osobním rozhodnutí každého.

FLP má systém (CH systém), který každému kdo se k nám přidá, umožňuje získat potřebné množství informací k tomu, aby byl úspěšný. Součástí systému jsou knihy, cd, dvd, přednášky, školení, pomůcky, prospekty, pomoc sponzorů a lídrů.
 

Nyní již víte o společnosti FLP všechny základní informace. Pokračujte následující kapitolou, která vám představí samotnou koncepci FLP multilevel marketingu. Dozvíte se zde, v čem se náš MLM liší od většiny ostatních systémů a co jej tedy dělá jedinečným produktem na trhu. 

Registrujte se zdarma již nyní a získejte 15% doživotní slevu na produkty FLP

Kontaktujte nás a získejte další podrobné informace o našem programu